Nr. 71 – Duży półwysep zapewnia funkcjonalność kuchni z ekspozycji.

Cena: -40% (83700zł -40% = 50220zł)

Pod spodem zawiera on miejsce na zmywarkę. Jest ona pełnowymiarowa, spokojnie umyjemy w niej wszystkie naczynia w jednym cyklu. Jest też miejsce na pralkę w zabudowie. Wysokie szuflady pomieszczą ulubione komplety zastawy stołowej, sztućce, składniki potraw. U góry znalazła się płyta grzewcza, szuflada pod nią posiada specjalne wycięcie. Dzięki temu możliwe było wykorzystanie całej powierzchni. Obok znajduje się zlewozmywak wbudowany w kamienny blat.  Jeśli lubimy gotować, takie rozwiązanie z pewnością zwiększy komfort. Tak samo jak odpowiednie rozplanowanie wnętrza tak, aby każdy sprzęt miał swoje miejsce.

Przyjemne akcenty drewna ocieplają pomieszczenie.

Kuchnia została zaprojektowana tak, aby być jednocześnie praktyczna i piękna. Świetnie pomagają w tym drewniane wstawki łączące się z matowym blatem. Nie ma tutaj wielu ozdób, ponieważ to wzór drewna jest najlepszą ozdobą. Została nim pokryta cała ściana, więc stanowi świetne tło dla mebli. Szczególnie w połączeniu z białym oświetleniem. Odpowiednia dekoracja przy użyciu światła, pięknie podkreśliła usłojenie drewna. Obok znajduje się również drewniany blat kuchenny. Możemy przy nim usiąść aby napić się kawy. Drewno zostało odpowiednio zaimpregnowane, oraz pokryte bezbarwnym lakierem. Dzięki temu jest wodoodporne i trudne do zarysowania. Jedna szafka  wisząca posiada taką samą strukturę drewna na swoim froncie. Dzięki temu zlewa się wizualnie z tłem, co nadaje nowoczesnego wyglądu.

Brak uchwytów nadaje nowoczesny charakter wnętrzu.

Gładka linia frontów idealnie pasuje do nowoczesnego pomieszczenia. We wnętrzu znajduje się dodatkowy wysuwany blat i szuflady. Wykonany jest on ze sterylnej stali, dzięki czemu łatwo utrzymamy na nim czystość. Ta sama stal jest również na ścianach dookoła. Jest to świetne rozwiązanie pozwalające szybko zetrzeć ewentualny brud. Oczywiście pozostałe meble również są bardzo pojemne. Poprawiają to jeszcze dodatkowe akcesoria takie jak obrotowe kosze. Stojące szafy fenomenalnie wyglądają na drewnianym tle. Szary kolor jest neutralny, dzięki czemu możemy zastosować dowolne dodatki. Wtedy w prosty sposób całkowicie odmienimy wygląd kuchni.

Podobne projekty:

Nr. 97 – Kuchnia z wyspą do siedzenia

Nr. 97 - Nowoczesna kuchnia z wyspą do siedzenia. Cena: -40% (42700zł -40% = 25620zł) Przy wyspie...

Nr. 21 – Meble kuchenne z ekspozycji składają się z nowoczesnego połączenia lakieru i drewna.

Nr. 21 - Meble kuchenne z ekspozycji składają się z nowoczesnego połączenia lakieru i...

Nr. 20 – Ekspozycja mebli kuchennych zawiera nowoczesne meble w odcieniach szarości.

Nr. 20 - Ekspozycja mebli kuchennych zawiera nowoczesne meble w odcieniach szarości, ze stalowymi...

Nr. 77 – Elegancka ekspozycja kuchenna w ciemnej kolorystyce.

Nr. 77 - Elegancka ekspozycja kuchenna w ciemnej kolorystyce.Cena: -40% (58800zł -40% = 35280zł)...