Nr. 72 – Przemyślany wygląd zapewnia połączenie drewna ze spiekami kwarcowymi. 

Cena: -30% (53200zł -30% = 37240zł 

Struktura drewna dodatkowo nadaje przyjemny wygląd. Jest ono impregnowane, przez co wytrzymałe i wodoodporne. Zostało zastosowane zarówno na frontach kuchennych, jak i blacie roboczy. Tworzy to wrażenie spójnej przestrzeni. Doświadczonemu architektowi daje to ogromne możliwości na aranżację wnętrza. Obok znajduje się laminowany blat. Taka technologia pozwoliła wbudować w niego zlewozmywak, bez żadnych widocznych łączeń. Jest on integralną częścią blatu wykonaną z tego samego materiału. Znalazło się tutaj również miejsce na płytę indukcyjną. Jest szeroka, przyda się więc przy gotowaniu dużych dań. Ciekawym akcentem jest zastosowanie lustra w wysokiej szafie. Daje to możliwość ciekawej aranżacji wnętrza. Powiększa je optycznie, oraz stanowi interesującą ozdobę.

Każda z szuflad w tej kuchni z ekspozycji zawiera ciekawe akcesoria.

Akcesoria są ważne, jeśli chcemy odpowiednio zadbać o wnętrze. Wkłady w szufladach to świetny sposób na zwiększenie dostępnej przestrzeni. Jeśli mamy jej za mało lub mamy problem z utrzymaniem porządku we wnętrzu, wystarczy dodać odpowiedni sortownik. Wszystko będzie mieć swoje miejsce, my natomiast unikniemy bałaganu. Istnieje możliwość zamontowania wielu akcesoriów. Od prostych wkładów, po specjalne stalowe pojemniki zamykane od góry roletą. Warto rozważyć swoje potrzeby i odpowiednio do nich dobrać akcesoria. Układ kuchni z wyprzedaży świetnie sprawdzi się w otwartym pomieszczeniu. To już nie tylko miejsce do gotowania, a modny mebel będący ozdobą całego domu. Coraz więcej czasu spędzamy właśnie w niej, dlatego warto aby dobrze wyglądała. Szczególnie jeśli nie będziemy mieć widocznych granic oddzielających ją od pokoju dziennego.

Proste bryły dobrze wpasują się w obecną modę.

Ekspozycja kuchenna nie zawiera uchwytów. Fronty mają gładki, prosty kształt. Dzięki temu fantastycznie wyglądają. Świetnie komponuje się to z prostą bryłą mebli. Ostatnimi czasy bardzo modny jest minimalizm. Najlepszymi dodatkami jest tutaj najwyższa jakość użytych materiałów, oraz ich wzór. Ważne są również proporcje. Należy pamiętać o użyteczności. Dlatego wszystkie odległości zostały zachowane. Zadbano o właściwy podział na strefy w których gotujemy, jemy, zmywamy. Jest tutaj miejsce na dużą zmywarkę, a także pozostałe sprzęty kuchenne. Wszystkie są zabudowane, zatem nie psują nam ogólnego wyglądu mebli.

Podobne projekty:

Nr. 12 – Meble kuchenne z ekspozycji, które zawierają w sobie dużą wyspę kuchenną oraz rząd szaf pod ścianą.

Nr. 12 - Meble kuchenne z ekspozycji, które zawierają w sobie dużą wyspę kuchenną oraz rząd szaf...

Nr. 39 – Wyprzedaż mebli kuchennych obejmuje dwa rzędy mebli, oraz wyspę kuchenną.

Nr. 39 - Wyprzedaż mebli kuchennych obejmuje dwa rzędy mebli, oraz wyspę kuchenną.Cena: -30%...

Nr. 38 – Ciemne kolory w ekspozycjach kuchennych są ostatnimi czasy bardzo modne.

Nr. 38 - Ciemne kolory w ekspozycjach kuchennych są ostatnimi czasy bardzo modne.Cena: -60%...

Nr. 102 – Wyprzedaż nowoczesnch mebli kuchennych z wystawy

Nr. 102 – Wyprzedaż nowoczesnch mebli kuchennych z wystawy. Cena: -50% (39900zł -50% = 19950zł)...