Nr. 73 – Kuchnia z ekspozycji zawiera naturalną paletę barw.

Cena: -30% (59700zł -30% = 41790zł)

Świetnie prezentuje się kamień na tle białego lakieru. Całość uzupełniają fronty ze spieków kwarcowych. Jest to zmielony granit z dodatkiem skał kwarcowych oraz pigmentów. W zależności od rodzaju ostatecznego wykończenia, może on przypominać marmur, granit, piaskowiec, czy mieć jednolity kolor. Jest to świetny sposób na uzyskanie efektu kamiennych frontów. Jeśli nie mamy ścian działowych oddzielających pokój dzienny od kuchni, będzie to szczególny atut. Kuchnia z wyprzedaży nie tylko pozwala wygodnie gotować, ale jest też wspaniałą ozdobą całego domu. Docenią to osoby, lubiące ładne wnętrza.

Ogromna wyspa zwiera kilka stref. Możemy tutaj zarówno gotować, jak i jeść.

Blat z granitu zapewnia ogromną wytrzymałość. Co jakiś czas wymaga impregnacji. Jest odporny na zarysowania, czy też wodę. Dlatego umieszczono w nim stalowy zlewozmywak. Nie będziemy w nim jednak często myć naczyń, ponieważ jest tutaj również zmywarka. W blacie znajduje się miejsce na baterię kuchenną, która dobierzemy według naszych oczekiwań. Blat jest odporny na wysoką temperaturę, dlatego możliwe było umieszczenie w nim płyty indukcyjnej. Pod spodem są liczne szafki, oraz szuflady. Jeśli mamy problem ze zbyt dużą ilością rzeczy, z pewnością szafki pomieszczą je wszystkie. Szuflady zawierają wkłady na sztućce, dzięki nim łatwiej zachowamy porządek.

Pod ścianą znajdują się stojące szafy, oraz otwarte półki.

Możemy na nich umieścić dowolne dekoracje. Mogą to być zarówno rzeczy ładne, jak i praktyczne. Jest to świetne miejsce na przyprawy, czy też książkę kucharską. W szafach pomieścimy natomiast przydatne rzeczy. Jest tutaj też miejsce na zabudowaną lodówkę. Całość składa się z dwóch elementów jakimi jest wyspa kuchenna, oraz jeden rząd szaf. Jest to uniwersalny układ pasujący do prawie każdego pomieszczenia. W razie potrzeby możemy zagospodarować kolejne miejsce w pomieszczeniu meblami identycznymi jak kuchnia z wyprzedaży. Jednak to właśnie obecny układ jest najbardziej modny, oraz najczęściej spotykany w nowoczesnych wnętrzach. Głównie ze względu na swój charakterystyczny styl i wygodę użytkowania.

Podobne projekty:

Nr. 91 – Interesujące kamienne fronty w ekspozycji kuchennej.

Nr. 91 - Kamienne fronty w ekspozycji kuchennej były możliwe do uzyskania dzięki technologii...

Nr. 65 – Kamienne fronty nadają elegancki kształt ekspozycji kuchennej.

Nr. 65 - Kamienne fronty nadają elegancki kształt ekspozycji kuchennej.Cena:  -30% (57600zł -30% =...

Nr. 82 – Coraz częściej w kuchennych aranżacjach stawiamy na akcesoria.

Nr. 82 - Coraz częściej w kuchennych aranżacjach stawiamy na akcesoria.Cena: -40% (62500zł -40% =...

Nr. 46 – Kuchnia powystawowa dobrze przedstawia możliwości z zakresu projektowania.

Nr. 46 - Kuchnia powystawowa dobrze przedstawia możliwości z zakresu projektowania.Cena: -20%...