Nr. 74 – Połączenie drewna i metalu daje niepowtarzalny styl kuchni z ekspozycji.

Cena: -40% (58499zł -40% = 35099zł)

Stalowy blat znany jest z restauracji. Z reguły jest on intensywnie użytkowany. Gotuje się tam wiele potraw. Jest on także bardzo sterylny, łatwy w czyszczeniu. Te cechy sprawiają, że często jest używany na skalę przemysłową. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, abyś miał w domu rozwiązania znane z najlepszych restauracji. Nie trzeba być zawodowym kucharzem, aby docenić wygodę użytkowania dobrze zaprojektowanej kuchni. Drewno kojarzy się z naturą i uspokaja. Świetnie uzupełni industrialne elementy ze stali. Takie połączenie zapewnia świetny wygląd, bardzo modny w ostatnich latach.

Fenomenalnie wygląda oświetlenie pod szafkowe.

Dobrze podkreśla ono zarówno strukturę drewna, jak i linię mebli. Są one skonstruowane z geometrycznych brył. Taka prosta forma jest charakterystyczna dla nowoczesnych kuchni. Szereg wysokich szaf zawiera lodówkę. Jest tutaj także piekarnik na wygodnej wysokości. Aby cokolwiek włożyć lub wyjąć, nie musimy się schylać. Dzięki temu nie nadwyrężamy kręgosłupa. W szafce poniżej znajduje się miejsce na pełnowymiarową zmywarkę. Dzięki temu nie musimy wszystkiego zmywać ręcznie. W blacie znajduje się zlewozmywak. Został on wykonany ze stali aby lepiej dopasować się do pozostałego blatu. Na pozostałej części możemy gotować.

Matowy lakier jest łatwy w utrzymaniu czystości.

Jego barwa świetnie łączy się z drewnem i stalą. Wokół obydwóch stron wyspy kuchennej są szafki. Znalazło się tutaj również miejsce na płytę indukcyjną zamontowaną na blacie. Posiada ona stalowe akcenty, świetnie pasuje do pozostałego pomieszczenia. Blat roboczy wykonany jest z granitu. Jest on wytrzymały i odporny na zarysowania. Możemy śmiało gotować na nim przez długi czas. Jest też drewniana dokładka, która może pełnić rolę jadalni. Postawimy przy niej krzesła i możemy swobodnie usiąść ze znajomymi. Takie rozwiązanie sprzyja integracji między domownikami. Kuchnia coraz częściej staje się najważniejszym pomieszczeniem, gdzie toczy się codzienne życie. Warto aby była ona nie tylko ładna, lecz także praktyczna. Powinna również wykorzystywać wszystkie walory naszego pomieszczenia.

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Nr. 24 – Piękne meble kuchenne poekspozycyjne w prostej, eleganckiej formie.

Nr. 24 - Piękne meble kuchenne poekspozycyjne w prostej, eleganckiej formie.Cena: -20% (59700zł...

Nr. 99 – Schludna kuchnia z wyprzedaży

Nr. 99 - Schludna kuchnia z wyprzedaży. Cena: -50% (44800zł -50% = 22400zł)  W tej schludnej...

Nr. 60 – Meble kuchenne powinny być zaprojektowane tak, aby wykorzystać dostępną przestrzeń.

Nr. 60 - Meble kuchenne powinny być zaprojektowane tak, aby wykorzystać dostępną...

Nr. 8 – Odcienie szarości ładnie komponują się tutaj z czarnym kolorem obecnym między innymi na otwartych półkach

Nr. 8 - Odcienie szarości ładnie komponują się tutaj z czarnym kolorem obecnym między innymi na...