Nr. 75 – Meble kuchenne z ekspozycji będą ważne w koncepcji otwartej kuchni.

Cena: -30% (65400zł -30% = 45780zł)

Przede wszystkim ze względu na swój fantastyczny wygląd. Zapewniają go dobre materiały, takie jak granit. Kamień posiada swoje naturalne piękno, oraz elegancję. Sam w sobie jest świetną dekoracją. Znalazło się tutaj też miejsce dla drewnianych akcentów. Jest to idealne połączenie, świadczące o trwałości i dbaniu o detale. Coraz częściej nie mamy wyraźnych granic między pomieszczeniami. Jeśli nie ma ścian działowych, ważne aby kuchnia z wyprzedaży świetnie wyglądała. Przyjmuje ona wtedy rolę mebla ozdobnego. Udało się to w tym przypadku za sprawą przemyślanego projektu mebli.

Jest tutaj wszystko, co potrzebujesz do gotowania. 

Meble zostały podzielone na kilka stref. Przygotowywać posiłki możemy na dużej wyspie kuchennej, która ma aż trzy poziomy wysokości. Na samej górze znajduje się granitowy blat z wbudowanym zlewozmywakiem, oraz płytą gazową. Jest to świetne miejsce do przygotowywania gotowania. Dookoła jest mnóstwo miejsca, co sprzyja gotowaniu z rodziną i przyjaciółmi. Gotowanie w dobrym towarzystwie posiada swój niepowtarzalny nastrój. Świetnie, jeśli kuchnia jest centrum domu, wokół którego toczy się codzienne życie. Pomóc w tym może drugi poziom wyspy, pełniący rolę jadalni. Po dostawieniu krzeseł jest to świetne miejsce do jedzenia. W razie potrzeby element ten możemy odłączyć, jednak sam w sobie jest świetnym akcentem stylistycznym.

Wnętrze szafek kryje dodatkowy blat i szuflady.

Jest on drewniany, więc posiada ładny wzór. Na zewnątrz widzimy jedynie gładką linię mebli. Po otwarciu szafy natomiast mamy wyjątkowy widok, jakim jest w pełni użyteczny blat. Dookoła jest też stalowa okładzina ścienna, dzięki czemu ściany są odporne na uszkodzenia i zachlapania. Zostały w nią wkomponowane gniazdka elektryczne. Wyżej są drewniane półki oraz elementy z akcentami drewna. Poniżej znajdują się pojemne szuflady. Wszystko wykonane jest w jednolitym, eleganckim stylu. Dzięki temu osiągnęliśmy kompromis między praktycznością i fenomenalnym wyglądem. Ważnym elementem jest sposób otwierania się frontów kuchennych, ponieważ odsłaniają się one w bok. 

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Nr. 67 – Geometryczne kształty nadają kuchni z ekspozycji nowoczesny charakter.

Nr. 67 - Geometryczne kształty nadają kuchni z ekspozycji nowoczesny charakter.Cena: -30% (49890zł...

Nr. 26 – Kuchnia z ekspozycji w stylu bauhaus.

Nr. 26 - Kuchnia z ekspozycji w stylu bauhaus.Cena: -60% (49890zł -60% = 19956zł) Całość w...

Nr. 45 – Ciemne kolory dobrze komponują się z nowoczesną kuchnią z ekspozycji.

Nr. 45 - Ciemne kolory dobrze komponują się z nowoczesną kuchnią z ekspozycji.Cena: -30% (58400zł...

Nr. 61 – Głównym celem było maksymalnie wykorzystanie przestrzeni, co umożliwiła ta ekspozycja kuchenna.

Nr. 61 - Głównym celem było maksymalnie wykorzystanie przestrzeni, co umożliwiła ta ekspozycja...