Nr. 76 – Prosta forma i nowoczesne bryły to świetne połączenie w kuchni z ekspozycji.

Cena: -40% (78470zł -40% = 47080zł)

Obecna moda zmierza w kierunku geometrycznych kształtów i prostych kątów. Wpasowują się one dobrze w koncepcje nowoczesnego wnętrza. Minimalizm został tutaj połączony z wysokiej klasy materiałami. Dlatego całość wygląda elegancko. Ważne są również proporcje, aby jednak wnętrze nie było nudne. Dlatego ocieplają je elementy drewniane. Piękną ozdobą jest płyta marmuru, specjalnie podświetlona. Dekoracja światłem podkreśla strukturę kamienia, eksponując świetny wzór. Jest to także praktyczne rozwiązanie, ponieważ pokrywa on całą ścianę nad blatem. Nie oblejemy jej wodą ani nie uszkodzimy przypadkowym zarysowaniem. Dodatkowo kamień został specjalnie zaimpregnowany, aby zapobiegać przebarwieniom.

Duży półwysep zapewnia miejsce, przy którym możemy usiąść.

Składa się on z dwóch poziomów. Poziom górny to odcinek drewnianego blatu. Pełni on rolę jadalni. Jest ciepły w dotyku, więc swobodnie możemy oprzeć na nim ręce. Jest to świetne miejsce na wypicie kawy lub szybki posiłek. Blat obok wykonany jest z kompozytu czyli zmielonego kamienia i klejów żywicznych, Jest on wytrzymały i odporny na wysoką temperaturę. Umożliwiło to zamontowanie płyty gazowej. Pod spodem znalazło się miejsce na szuflady. Posiadają one specjalny kształt, dzięki czemu szuflada mieści się między dolną częścią płyty gazowej. Znalazło się tutaj także miejsce na zmywarkę.

Wysokie szafy kuchni z wyprzedaży, zawierają mnóstwo ciekawych elementów.

Wszystkie one czekają na nas po otwarciu drzwiczek. Już same drzwiczki nie otwierają się jak w normalnych szafkach, lecz odsuwają do boku. Dzięki temu oszczędzamy miejsce, które normalnie zajęłyby otwarte drzwiczki. W środku mamy natomiast dodatkowe półki, oraz blat kuchenny. Gdy gotujemy większy obiad i potrzebujemy dodatkowego miejsca, wystarczy wysunąć ten blat. Normalnie jest on nieużywany. Widzimy wtedy wyłącznie gładką taflę mebli od zewnętrznej strony. Znalazły się tutaj także wysokie szuflady ze specjalnymi wkładami. Pozwalają one lepiej zaaranżować przestrzeń w środku.  Fantastycznie wygląda także piekarnik z kuchenką mikrofalową, zabudowany na wygodnej wysokości. 

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Nr. 70 – Fronty kuchenne z nadrukowaną grafiką to rewolucja w branży meblarskiej.

Nr. 70 - Fronty kuchenne z nadrukowaną grafiką to rewolucja w branży meblarskiej.Cena: -30%...

Nr. 16 – Czerń nigdy nie wychodzi z mody, podobnie jak nowoczesne kuchnie.

Nr. 16 - Czerń nigdy nie wychodzi z mody, podobnie jak nowoczesne kuchnie. Cena: -50% (49720zł...

Nr. 17 – Szklane szafy dają możliwość własnej aranżacji tej kuchni z ekspozycji dostępnej na wyprzedaży.

Nr. 17 - Mnóstwo otwartych półek oraz szklane szafy dają możliwość własnej aranżacji tej kuchni z...

Nr. 35 – Biała nowoczesna kuchnia z interesującymi dodatkami.

Nr. 35 - Biała nowoczesna kuchnia z interesującymi dodatkami.Cena: -20% (59300zł -20% = 47470zł)...