Nr. 77 – Elegancka ekspozycja kuchenna w ciemnej kolorystyce.

Cena: -40% (58800zł -40% = 35280zł)

Szary granit łączy się tutaj z drewnem. Takie połączenie naturalnych materiałów zapewnia piękny wygląd. Podobnie jak ciemna paleta barw. W ostatnich latach ciemne kuchnie ponownie wracają do mody. Jeśli nie mamy tutaj ścian działowych, to meble kuchenne będą szczególnie dobrze wyglądać w otwartym pomieszczeniu. Sam układ też jest dość nietypowa. Zamiast tradycyjnych wysokich mebli, spotkamy tutaj stalowe regały z półkami i wyspę kuchenną. Coraz częściej nie jest to tylko miejsce do spożywania posiłków. Funkcja społeczna jest równie ważna. To tutaj możemy przyjąć gości, czy też wesoło spędzić czas z rodziną. Dlatego ważnym jest, aby to miejsce było dobrze zaprojektowane. Coraz częściej nie stosuje się żadnych widocznych granic oddzielających pomieszczenie kuchenne od pokoju dziennego.

Półki w tle świetnie nadają się do loftu.

Możemy na nich eksponować dowolne dodatki. Nawiązują do przemysłowego stylu, charakterystycznego dla loftów. Dobrze sprawdzą się w nowoczesnym pomieszczeniu. Zamiast nich możemy zastosować dodatkową zabudowę złożoną z wysokich szaf. Ze względu na brak miejsca na lodówkę, będzie to potrzebne. Jest to nietypowe rozwiązanie, które wyróżnia tą kuchnię z wyprzedaży. Nie wszędzie będzie to dobrze wyglądać. Jeśli jednak masz odpowiednie wnętrze, ta ekspozycja kuchenna będzie niczym najlepsza ozdoba. Z racji kolorystyki mebli, warto także zadbać o oświetlenie. Dobrze dobrana dekoracja światłem może zupełnie odmienić nasze wnętrze.

Centralnym punktem jest tutaj duża wyspa kuchenna.

Posiada ona wiele funkcji. Możemy na niej jeść, a także gotować. Znalazło się tutaj miejsce na drewniany blat jak do jadalni. Jest idealny aby usiąść i porozmawiać z przyjaciółmi. Nie mamy tutaj pozostałych szafek, dlatego tak ważna była pojemność wyspy kuchennej. Z każdej strony zawiera ona szafki, mogące pomieścić nasze rzeczy. Oprócz tego znalazło się tutaj miejsce na zabudowaną zmywarkę. Pod zlewozmywakiem jest specjalny sortownik. Możemy tutaj także uwzględnić specjalną lodówkę do zabudowy. Zlewozmywak został wykonany z tego samego materiału co blat. Pozwoliło to zachować konstrukcję opartą na bryłach.

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Nr. 107 – Zestaw mebli kuchennym z kwarcowym blatem

Nr. 107 - Zestaw mebli kuchennym z kwarcowym blatem. Cena: -40% (48400zł -40% = 29040zł)...

Nr. 17 – Szklane szafy dają możliwość własnej aranżacji tej kuchni z ekspozycji dostępnej na wyprzedaży.

Nr. 17 - Mnóstwo otwartych półek oraz szklane szafy dają możliwość własnej aranżacji tej kuchni z...

Nr. 88 – Elegancki wygląd, oraz praktyczny projekt zapewnia wyjątkowy efekt.

Nr. 88 - Elegancki wygląd, oraz praktyczny projekt zapewnia wyjątkowy efekt.Cena: -40% (68500zł...

Nr. 102 – Wyprzedaż nowoczesnch mebli kuchennych z wystawy

Nr. 102 – Wyprzedaż nowoczesnch mebli kuchennych z wystawy. Cena: -50% (39900zł -50% = 19950zł)...