Nr. 78 – Wielofunkcyjne meble kuchenne z ekspozycji

Cena: -40% (58940zł -40% = 35360zł)

Układ składa się z dwóch podstawowych części takich jak wyspa kuchenna oraz wysokie szafy. Nie znajdziemy tutaj wystających uchwytów. W szafach znajdziemy miejsce na zabudowaną lodówkę, oraz obrotowe kosze. Ważne jest aby właściwie zaaranżować miejsce we wnętrzu szafy. Właściwie zaplanowana ekspozycja kuchenna zawiera bardzo dużo funkcji na niewielkiej powierzchni. Dlatego nie potrzebujemy tutaj wiele miejsca, aby pomieścić wszystko co potrzebujemy do gotowania. Możemy zastosować obrotowe kosze wewnątrz mebli lub dodatkowe wysuwane półki. Wysuwają się one na zewnątrz, przez co łatwiej sięgnąć po rzeczy bardziej oddalone. Możemy wtedy regulować wysokość półek, aby w całości wykorzystać wnętrze.

Kamienne blaty zapewniają ogromną trwałość.

Są one odporne na zarysowania, oraz wodę. Dlatego na wyspie kuchennej umieszczono stalowy zlewozmywak. Zamontowany jest on od spodu granitowego blatu. Jest tutaj także miejsce na płytę indukcyjną i mnóstwo przestrzeni roboczej do gotowania. Pod spodem znajdziemy zabudowę zmywarki, jest też szafka z sortownikiem na odpady. Jest on stalowy, pozwala na segregację śmieci. Szuflady pod płytą grzewczą posiadają specjalny kształt, dzięki czemu możemy wykorzystać całe miejsce wewnątrz .Ciekawym akcentem jest również stalowy stół, przy którym możemy jeść. Zawiera on industrialne elementy, dobrze pasujące do nowoczesnego stylu.

Taki układ będzie idealnie pasował do otwartej kuchni.

Jeśli nie mamy widocznych ścian działowych, warto rozważyć tą kuchnię z wyprzedaży. Posiada ona układ, który dobrze wygląda w pomieszczeniu połączonym z pokojem dziennym. Struktura drewna w połączeniu z białym granitem oraz lakierem czyni meble prawdziwą ozdobą. Nie jest to wyłącznie pomieszczenie do gotowania. To fantastyczne miejsce aby móc cieszyć się wspaniałymi chwilami z rodziną i przyjaciółmi. Centrum domu w którym można przyjąć gości, czy też spokojnie napić się kawy oraz poczytać gazetę. Świetnie sprawdzi się w większych mieszkaniach lub domach jednorodzinnych. Pomoże w tym uniwersalny układ, który pozwala zastosować meble kuchenne w większości pomieszczeń. Dodatkowo nie wymaga wiele miejsca. Świetnie będzie wyglądać w nowoczesnych wnętrzach. Ważny jest tam zarówno fenomenalny wygląd, jak i praktyczność.

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Nr. 8 – Odcienie szarości ładnie komponują się tutaj z czarnym kolorem obecnym między innymi na otwartych półkach

Nr. 8 - Odcienie szarości ładnie komponują się tutaj z czarnym kolorem obecnym między innymi na...

Nr. 46 – Kuchnia powystawowa dobrze przedstawia możliwości z zakresu projektowania.

Nr. 46 - Kuchnia powystawowa dobrze przedstawia możliwości z zakresu projektowania.Cena: -20%...

Nr. 18 – Stylowa nowoczesna kuchnia z ekspozycji.

Nr. 18 - Stylowa nowoczesna kuchnia z ekspozycji.Cena: -30% (49990zł -30% = 34990zł) Dominują w...

Nr. 14 – Gładka tafla ekspozycji mebli kuchennych z wyprzedaży o jednolitym kolorze idealnie pasuje do nowoczesnych kuchni.

Nr. 14 - Gładka tafla ekspozycji mebli kuchennych z wyprzedaży o jednolitym kolorze idealnie...