Nr. 79 – Industrialny charakter kuchni z ekspozycji zapewnia użycie stali

Cena: -30% (54900zł -30% = 38340zł)

Jest to fenomenalny materiał, często stosowany w restauracjach. Idealnie sprawdza się on w miejscach, gdzie dużo gotujemy. Przede wszystkim jest łatwy w utrzymaniu czystości, oraz bezpieczny w kontakcie z żywnością. Nawet jeśli nie jest się profesjonalnym kucharzem, warto gotować w podobnych warunkach. Odpowiednia technologia wykonania i właściwości stali zapewniają dużą trwałość i ogromną funkcjonalność. Jasna kolorystyka sprawia także, że nasze pomieszczenie będzie wydawać się dużo większe. Są one bardzo odporne na wysoką temperaturę. Ciężko je także zarysować. Blacha grubości około 3 minimetrów zapewnia dużą wytrzymałość pokrytych nią powierzchni. Większość sprzętów kuchennych jest w kolorze stali, dlatego stalowy blat świetnie będzie się z nimi komponował.

 

Wyspa kuchenna jest wielofunkcyjna i stanowi centralny punkt pomieszczenia.

Aby przełamać surowy wygląd stali, zastosowano przesuwaną drewnianą nakładkę. Po przesunięciu pełni ona rolę jadalni, ponieważ możemy przy niej usiąść. Do tego fenomenalnie wygląda ze względu na naturalne piękno. W standardowym ułożeniu zakrywa ona nam powierzchnię blatu stalowego. Mamy w nim umieszczony stalowy zlewozmywak. Ze względu na podobny materiał oba te elementy świetnie się łączą. Jest tutaj także wysuwana bateria kuchenna, która w razie potrzeby może być schowana. Wystarczy wsunąć ją do zlewozmywaka i zyskujemy płaską powierzchnię nad blatem. Obok znalazła się także płyta indukcyjna. Pod spodem są różne szuflady, które posiadają dodatkowo drewniane wkłady. Takie akcesoria pozwalają lepiej zagospodarować dostępne wnętrze.

Minimalistyczny wygląd łączy się z ogromną ilością ukrytych funkcji.

Ekspozycja kuchenna składa się z wyspy, która ma prosty wygląd. Nie ma tutaj uchwytów. Drzwiczki otwieramy poprzez naciśnięcie ich. Specjalny mechanizm otwiera nam wtedy szafkę. Dzięki temu możliwy był do uzyskania efekt prostego, oraz eleganckiego wyglądu. Największym atutem jest tutaj właściwy dobór materiałów, oraz projekt wnętrza. Wszystko zawiera właściwe proporcje, dzięki czemu kuchnia świetnie wygląda. Idealnie sprawdzi się w pomieszczeniu otwartym na pokój dzienny. Jest to stylowy mebel, nie tylko przestrzeń do gotowania. Warto zatem odpowiednio go ulokować, aby każdy nasz gość mógł się nim cieszyć. 

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Nr. 71 – Duży półwysep zapewnia funkcjonalność kuchni z ekspozycji.

Nr. 71 - Duży półwysep zapewnia funkcjonalność kuchni z ekspozycji.Cena: -40% (83700zł -40% =...

Nr. 87 – Komfort połączony został z pięknym projektem.

Nr. 87 - Komfort połączony został z pięknym projektemCena: -30% (43500zł -30% = 21750zł) W dobrze...

Nr. 24 – Piękne meble kuchenne poekspozycyjne w prostej, eleganckiej formie.

Nr. 24 - Piękne meble kuchenne poekspozycyjne w prostej, eleganckiej formie.Cena: -20% (59700zł...

Nr. 75 – Meble kuchenne z ekspozycji będą ważne w koncepcji otwartej kuchni.

Nr. 75 - Meble kuchenne z ekspozycji będą ważne w koncepcji otwartej kuchni.Cena: -30% (65400zł...