Nr. 8 – Odcienie szarości ładnie komponują się tutaj z czarnym kolorem obecnym między innymi na otwartych półkach.

Cena: -30% (44730zł -30% = 31310zł)

Meble kuchenne powystawowe obejmują wyspę kuchenną i szafki obok. Nowoczesne wygląda proporcja szafek otwartych w stosunku do zamkniętych. Jest to pewnego rodzaju układanka, ponieważ obecne są one przy jednym boku oraz po środku mebli. Taki akcent świetnie komponuje się z piekarnikiem umieszczonym obok. Jest tam także mikrofala. Powierzchnia frontów to matowy lakier. Wygląda on elegancko, ale jednocześnie stonowanie.  Urozmaicić go możemy różnymi dodatkami, które możemy umieścić na odsłoniętych półkach. Ciekawie wyglądać będą na przykład kwiaty lub ozdobna zastawa stołowa.

 

Lodówka umieszczona jest wewnątrz mebli kuchennych z ekspozycji, wyprzedaż jej nie obejmuje.

Na zewnątrz widzimy jedynie jednolitą powierzchnię, a bryła kuchni spokojnie mogłaby pełnić funkcję nowoczesnych mebli w pokoju dziennym. Jest to modne odejście od tradycyjnego wyglądu kuchni na rzecz innowacyjnego układu pomieszczenia w w którym zdecydowana większość przestrzeni roboczej znajduje się na wyspie kuchennej. Dzięki temu kształtem i formą możemy odejść od tego co znany od stuleci. Dzięki temu zyskujemy nowy wymiar stylistyki oraz elegancji. Wyprzedaż mebli kuchennych z wystawy również to obejmuje, więc jest to okazja.. Świetnie prezentuje się także linia oświetlenia u dołu szafek, ozdabiająca je a także wizualnie podwyższająca.

Na wyspie kuchennej znajdziemy dwa poziomy.

Niższy jest wykonany z drewna, może z powodzeniem pełnić funkcję jadalni. Dookoła niego znajdziemy miejsce na krzesła. Siedząc na nich mamy blat na wysokości dogodnej do spożywania posiłków,  dlatego poziom ten jest niższy od właściwej wyspy. Na wyższym poziomie znajdziemy kamienny blat i służy on w pełni do gotowania. Dlatego też zwiera zlewozmywak i płytę indukcyjną.  Zlewozmywak jest wykonany ze stali. Świetnie pasuje on do pozostałych sprzętów.

Podobne projekty:

Nr. 34 – W tej kuchni z ekspozycji znajdziemy ciekawe rozwiązanie.

Nr. 34 - W tej kuchni z ekspozycji znajdziemy ciekawe rozwiązanie.Cena: -40% (56800zł -40% =...

Nr. 26 – Kuchnia z ekspozycji w stylu bauhaus.

Nr. 26 - Kuchnia z ekspozycji w stylu bauhaus.Cena: -60% (49890zł -60% = 19956zł) Całość w...

Nr. 7 – Dyskretna czerń świetnie prezentuje się na nowoczesnych meblach kuchennych z ekspozycji dostępnych na wyprzedaży

Nr. 7 - Dyskretna czerń świetnie prezentuje się na nowoczesnych meblach kuchennych z ekspozycji...

Nr. 83 – Promocja na ekspozycję kuchenną z rabatem obejmuje całą zabudowę meblową

Nr. 83 - Promocja na ekspozycję kuchenną z rabatem obejmuje całą zabudowę meblowąCena: -30%...