Nr. 80 – Meble kuchenne z ekspozycji, które łączą kilka stref.

Cena: -30% (68300zł -30% = 47810zł) 

Mamy tutaj układ złożony z zabudowy meblowej pod ścianą. Jest także wyspa kuchenna. Fronty kuchenne nie mają wystających uchwytów. Dzięki temu wygląd jest lekki i atrakcyjny. Gładka tafla mebli świetnie pasuje do nowoczesnego stylu. Taki sposób tworzenia mebli jest bardzo modny w ostatnich latach. Odchodzi się od przesadnych ozdób i dodatków. To prostota jest najlepszym sposobem na elegancką kuchnię. Ważne jest odpowiednie dobranie materiałów, kolorów, czy plan funkcjonalny wnętrza. Wtedy bezkompromisowo możemy połączyć świetny wygląd z komfortem użytkowania. Modne są także jasne wnętrza, ponieważ mają mnóstwo zalet. Największą jest wizualne powiększenie pomieszczenia, oraz jego lepsze oświetlenie.

Kuchnia zachęca do spędzania w niej czasu.

Może spełniać ważną funkcję społeczną. Nie jest to wyłącznie miejsce do gotowania. Idealnie nadaje się do tego, aby spędzać tutaj czas. Świetnie sprawdzi się także w domach, gdzie nie mamy ścian oddzielających kuchnię od pokoju dziennego. Wtedy większość czasu prawdopodobnie będziemy spędzać w kuchni. Dlatego ważne jest, aby wnętrze było przestronne i wygodne. Tutaj pomaga w tym zarówno przemyślany plan, jak i dużo funkcji. Kuchnia z wyprzedaży zawiera ogromną wyspę, na której umieszczono trzy rodzaje blatu. Jest tutaj klasyczne drewno, jest spiek kwarcowy i jest laminat. Zastosowano je w zależności od potrzeb, w różnych miejscach.

Tafla szkła oddziela nam miejsce do gotowania i jedzenia.

Gotować będziemy na blacie z konglomeratu kwarcowego. Specjalnie po to został tutaj wkomponowany zlewozmywak. Jest też duża płyta indukcyjna. Idealnie nada się ona do gotowania większych dań. Blat z łatwością wyczyścimy. Trudno go będzie uszkodzić, ponieważ jest bardzo odporny na zarysowania. Rewelacyjnym pomysłem jest tafla szkła oddzielająca nam strefę jadalni. Pod spodem znajdują się szuflady ze specjalnymi systemami. Sprawiają one, że ich ruch jest płynny i cichy. W tle znajdują się wysokie szafy. Jest w nich piekarnik, oraz lodówka. Znajdziemy tam także mnóstwo miejsca, aby przechowywać składniki potraw. 

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Nr. 6 – Kuchnia z ekspozycji zawiera nowoczesne meble kuchenne o gładkich jednobarwnych frontach.

Nr. 6 - Kuchnia z ekspozycji zawiera nowoczesne meble kuchenne o gładkich jednobarwnych...

Nr. 98 – Kuchnia z ekspozycji zintegrowana z salonem

Nr. 98 - Kuchnia z ekspozycji zintegrowana z salonem. Cena: -50% (39400zł -50% = 19700zł)Ta...

Nr. 57 – Kreatywne podejście do wzornictwa umożliwiło stworzenie ładnej i użytecznej ekspozycji kuchennej.

Nr. 57 - Kreatywne podejście do wzornictwa umożliwiło stworzenie ładnej i użytecznej ekspozycji...

Nr. 84 – Modna kuchnia z ekspozycji zawiera mnóstwo funkcji.

Nr. 84 - Modna kuchnia z ekspozycji zawiera mnóstwo funkcji.Cena: -40% (59900zł -30% = 41930zł)...