Nr. 81 – Drewniane wykończenie frontów kuchennych wcale nie musi być ciemne.

Cena: -30% (67800zł -30% = 47460zł) 

Jasne odcienie drewna także nadają mu niesamowitego charakteru. Dużo lepiej widzimy wtedy słoje. Dobrze łączy się to z lakierowanymi jednolitymi meblami, które stanowią tło. Jest to świetny sposób na udekorowanie pomieszczenia bez przesadnej ilości dodatków. Warto zadbać o odpowiednie oświetlenie w centralnym miejscu pomieszczenia. Kuchnia sama w sobie posiada oświetlone wnętrza mebli. Dekoracja światłem jest istotna, szczególnie gdy na frontach kuchennych mamy ciekawy wzór. Nic nie zastąpi naturalnego piękna drewna i wzorów stworzonych przez naturę. Dlatego dobrze jest podkreślić atuty odpowiednim oświetleniem.

Punktem wspólnym nowoczesnych kuchni z ekspozycji jest wyspa kuchenna.

Posiada ona wiele funkcji i pozwala zaoszczędzić miejsce. Dzięki temu nie mamy potrzeby zabudowywać kilka ścian mebli. Standardowo wystarczy jedna ściana i miejsce na wyspę kuchenną, aby cieszyć się pełnoprawną kuchnią. Możemy w niej gotować, przechowywać posiłki, zmywać, czy też jeść potrawy. Otwarta koncepcja wnętrza sprzyja spędzaniu w niej czasu. Projekt jest wygodny, więc drzwiczki po otwarciu nie utrudniają nam pracy. Na górze znajdziemy granitowy blat z wbudowanymi w niego sprzętami kuchennymi. Na dole mamy szafki meblowe wypełnione różnymi akcesoriami. Pod zlewozmywakiem mamy miejsce do sortowania odpadów. Osoby lubiące ekologię z pewnością to docenią.

Ponadczasowe drewno pozostaje w harmonii z granitem.

Użycie naturalnych materiałów świetnie wpłynęło na wygląd kuchni z ekspozycji. Wygląda ona bardziej naturalnie i elegancko. Nie potrzebuje zbędnych dodatków. Granit jest bardzo trwałym materiałem. Drewno natomiast zostało odpowiednio zaimpregnowane, co znacznie zwiększyło jego odporność. Wysokie szafy skrywają w sobie lodówkę. Jest też miejsce na dodatkowe wysuwane szuflady. Są one ukryte wewnątrz mebli. Dają się wysunąć na całą długość. Dzięki temu możemy łatwo sięgnąć po potrzebne rzeczy. Środkowa część zawiera dodatkowy blat kuchenny, oraz półki. Jest to świetna przestrzeń ułatwiająca pracę. Jeśli gotujemy większe posiłki, dodatkowy blat roboczy zasze się przyda. Dla jeszcze większego efektu ściany zostały wyłożone drewnem. Dobierając dodatki warto wybrać coś, co wpasuje się w nastrój panujący w tej kuchni.

 

Podobne projekty:

Nr. 72 – Przemyślany wygląd zapewnia połączenie drewna ze spiekami kwarcowymi.

Nr. 72 - Przemyślany wygląd zapewnia połączenie drewna ze spiekami kwarcowymi. Cena: -30% (53200zł...

Nr. 18 – Stylowa nowoczesna kuchnia z ekspozycji.

Nr. 18 - Stylowa nowoczesna kuchnia z ekspozycji.Cena: -30% (49990zł -30% = 34990zł) Dominują w...

Nr. 67 – Geometryczne kształty nadają kuchni z ekspozycji nowoczesny charakter.

Nr. 67 - Geometryczne kształty nadają kuchni z ekspozycji nowoczesny charakter.Cena: -30% (49890zł...

Nr. 34 – W tej kuchni z ekspozycji znajdziemy ciekawe rozwiązanie.

Nr. 34 - W tej kuchni z ekspozycji znajdziemy ciekawe rozwiązanie.Cena: -40% (56800zł -40% =...