Nr. 82 – Coraz częściej w kuchennych aranżacjach stawiamy na akcesoria.

Cena: -40% (62500zł -40% = 37500zł)

Dobrą kuchnię z ekspozycji rozpoznamy po otworzeniu szafek. Przede wszystkim jest tutaj ogromna ilość innowacyjnych rozwiązań. Najlepszym przykładem mogą być szuflady, w których mamy dodatkowe ukryte szuflady wewnątrz. Dzięki temu zyskujemy dwie, potrzebując miejsca na jedną. Takie rozwiązanie dobrze sprawdza się też, gdy górna szuflada musi mieć specjalny kształt. Tak jest wtedy, gdy montujemy ją pod zlewozmywakiem lub płytą grzewczą. Każda z szuflad posiada jakieś dodatkowe akcesoria. Dobierane są one pod kątem potrzeb. W jednej jest to drewniany wkład na sztućce, w innej stalowe pojemniki na różne przyprawy. Szafka narożna została wykorzystana przy pomocy specjalnego kosza. Wysuwa się on z niej w pełni. Gdy potrzebujemy go schować, składa się on aby lepiej wrócić na swoją pozycję.

Blaty kuchenne kwarcowych wyglądają jak kamień, lecz są trwalsze.

 

Jest to zmielony granit i kwarc z dodatkiem pigmentów barwiących. Wykończony na wzór marmuru daje fantastyczny wygląd. Jest to świetna alternatywa dla tradycyjnego kamienia, jednak jest on od niego trwalszy. Jest lekki, dzięki czemu w technologii projektowania ekspozycji kuchennych nastąpił przełom. Dzięki jego niskiej wadze, może być stosowany jako front kuchenny. Jest to rewolucyjne rozwiązanie, które daje niespotykane dotąd możliwości. Przede wszystkim możemy zyskać kamienny wygląd mebli. Inspiracja pochodzi z natury, taki efekt jest bardzo elegancki. Może być przy tym zachowany minimalizm, ponieważ kamień jest najlepszą ozdobą. Nie potrzebuje nic więcej aby świetnie wyglądać.

Jeśli mamy wystarczającą powierzchnię pomieszczenia, warto rozważyć tą kuchnię z ekspozycji.

 

Mamy tutaj aż dwa rzędy szaf. Wszystko zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkownika. Dlatego poszczególne strefy na które dzieli się kuchnia, są we właściwym miejscu. Dzieli je również odpowiednia odległość, abyśmy nie musieli przebywać zbyt długiej drogi od zlewozmywaka do płyty grzewczej. Świetnie wyglądają przeszklone szafki. Widzimy ich wnętrze, co dodatkowo ułatwia specjalne oświetlenie. Możemy w pomysłowy sposób wykorzystać te półki i ułożyć tam ulubione ozdoby. Drewno na frontach nadaje przyjemny wygląd kojarzący się z lasem. Naturalny wzór drewna świetnie pasuje do jednokolorowego lakieru.

Podobne projekty:

Nr. 74 – Połączenie drewna i metalu daje niepowtarzalny styl kuchni z ekspozycji.

Nr. 74 - Połączenie drewna i metalu daje niepowtarzalny styl kuchni z ekspozycji.Cena: -40%...

Nr. 19 – Modna kuchnia z ekspozycji dostępna na wyprzedaży.

Nr. 19 - Modna kuchnia z ekspozycji dostępna na wyprzedaży.Cena: -50% (38770zł -50% = 19380zł)...

Nr. 79 – Industrialny charakter kuchni z ekspozycji zapewnia użycie stali.

Nr. 79 - Industrialny charakter kuchni z ekspozycji zapewnia użycie staliCena: -30% (54900zł -30%...

Nr. 69 – Jeśli unikalne wzornictwo przemawia do Ciebie, z pewnością polubisz tą kuchnię z wyprzedaży

Nr. 69 - Jeśli unikalne wzornictwo przemawia do Ciebie, z pewnością polubisz tą kuchnię z...