Nr. 83 – Promocja na ekspozycję kuchenną z rabatem obejmuje całą zabudowę meblową

Cena: -30% (65400zł -30% = 45780zł)

Po jednej stronie znajdujemy stojące szafy. Znalazło się w nich miejsce na dużą chłodziarkę do wina. Obok jest także piekarnik i kuchenka mikrofalowa. Jest tutaj mnóstwo szuflad. Są one bardziej pojemne niż standardowe szafki, oraz wygodnie się wysuwają. Docenią to osoby chcące nie nadwyrężać kręgosłupa. Dzięki nim nie musimy niepotrzebnie się schylać. Dodatkowo za sprawą specjalnych wkładów, możemy dowolnie planować podział miejsca wewnątrz nich. Do sztućców idealnie sprawdzą się wkłady wykonane z drewna lub plastiku. Do większych rzeczy takich jak naczynia, dobrze sprawdzą się relingi. Po zamontowaniu przechodzą one przez środek szuflady od jednego końca do drugiego. Pozwala to podzielić dostępne miejsce.

Wymiary rzędu wysokich szaf: 300cmx57cmx210cm

Do tej kuchni z ekspozycji potrzebna będzie duża przestrzeń.

Przede wszystkim mamy tutaj dwie ściany mebli. Do nich możemy dodatkowo zamówić wyspę kuchenną, która umieszczona może być w środkowej części pomieszczenia. Jeśli obecnie nie ma dla nas wystarczająco blatów roboczych, warto pomyśleć o rozbudowie. Natomiast już teraz obecny układ zawiera wszystko, czego potrzebujemy do gotowania. Jest tutaj także strefa zmywania i przechowywania produktów. Znalazło się tutaj miejsce na każdy potrzebny sprzęt. Meble kuchenne zostały zaprojektowane na zasadzie funkcjonalnego trójkąta. Oznacza to, że mamy tutaj zachowane właściwe odległości pomiędzy kluczowymi strefami.

Zastosowano tutaj modne ostatnimi czasy ciemne kolory.

Świetnie łączą się one z drewnem na meblach i ścianie nad blatem. Ważny jest także sposób, w jaki pada na nie oświetlenie. Jeśli jest właściwe, to odpowiednio podkreśla usłojenie drewna. Warto więc zastosować oświetlenie pod szafkami, oraz w ich wnętrzu. Pomieszczenie zawsze powinno też mieć główne źródło światła. Można do tego celu zastosować ozdobną zwisającą lampę. Ciemne barwy dają się dobrze dekorować za pomocą światła. Dodatkowe ozdoby możemy też umieścić na półkach. Warto szczególnie zwrócić uwagę na innowacyjne oświetlenie szuflad. W momencie gdy je wysuwamy, automatycznie zapala się światło. Podobną technologię zastosowano również przy wysuwanych koszach.

Podobne projekty:

Nr. 39 – Wyprzedaż mebli kuchennych obejmuje dwa rzędy mebli, oraz wyspę kuchenną.

Nr. 39 - Wyprzedaż mebli kuchennych obejmuje dwa rzędy mebli, oraz wyspę kuchenną.Cena: -30%...
Klasyczna kuchnia z wyprzedaży w nowoczesnym wydaniu 11

Nr. 114 – Klasyczna kuchnia z wyprzedaży w nowoczesnym wydaniu

Nr. 114 - Klasyczna kuchnia z wyprzedaży w nowoczesnym wydaniu. Cena: -40% (148200zł -40% =...

Nr. 13 – Intrygującą kuchnia z ekspozycji, o bardzo nietypowym wyglądzie.

Nr. 13 - Intrygującą kuchnia z ekspozycji, o bardzo nietypowym wyglądzie.Cena: -30% (49900zł -30%...

Nr. 39 – Wyprzedaż mebli kuchennych obejmuje dwa rzędy mebli, oraz wyspę kuchenną.

Nr. 39 - Wyprzedaż mebli kuchennych obejmuje dwa rzędy mebli, oraz wyspę kuchenną.Cena: -30%...