Nr. 84 – Modna kuchnia z ekspozycji zawiera mnóstwo funkcji.

Cena: -40% (59900zł -30% = 41930zł)

Jest to uniwersalny schemat zabudowy meblowej. Składa się z wyspy kuchennej plus jednego rzędu szaf. Takie rozwiązanie stało się bardzo modne. Przede wszystkim dzisiejsze kuchnie coraz częściej połączone są z pokojem dziennym. Kiedyś pomieszczenie służyło głównie do gotowania, więc musiało być praktyczne. Obecnie równie ważny jest jego atrakcyjny wygląd. Dlatego dobra ekspozycja kuchenna musi łączyć w sobie piękny wygląd i wysoką funkcjonalność. Wymaga to przemyślanego projektu, warto więc aby zrobił to profesjonalny architekt. Wtedy możliwe będzie pełne wykorzystanie wnętrza i wszelkich dodatków.

Stojące szafy zawierają dodatkowy blat roboczy. 

Od zewnętrznej strony widzimy wyłącznie gładką, elegancką powierzchnie. Prosta bryła mebli nie wskazuje na to, co zawierają w środku. Po odsunięciu drzwi czeka nas jednak niespodzianka. Mamy tutaj mnóstwo dodatkowych funkcji. Podstawową jest drewniany blat kuchenny, który możemy dowolnie wysunąć. Na dole znajduje się specjalny stojak na wina. Górna część zawiera miejsce na kieliszki. Obok znalazł się piekarnik w zabudowie i szuflady. Wszystko zostało wykonane w eleganckiej stali. Pozostała część to metalowe półki. Pięknie elementy te łączą się z drewnianymi wnętrzem. 

Ciekawym praktycznym elementem jest tafla szkła na wyspie kuchennej.

Obok znalazła się wyspa kuchenna. Jest tutaj długa szklana szyba umiejscowiona nad blatem. Została zamontowana ze względów praktycznych, oraz dla ładnego wyglądu. Oddziela ona dwie strefy. W jednej gotujemy, w drugiej jemy. Dzięki temu łatwiej utrzymać czystość. Obok znajduje się drewniany stół, przy którym ustawić możemy krzesła. Wyglądem pasuje on do reszty drewnianych elementów. Jest także bardzo praktyczny, idealny do jedzenia przy nim obiadów. Druga strona zawiera gruby granitowy blat. Jest to świetny materiał, odporny na wysoką temperaturę. Będziemy na nim najczęściej gotować, dlatego jest tu także zlewozmywak i płytą indukcyjna.  Jest on wodoodporny i trudny do zarysowania.  Poniżej znajduje się cały rząd szuflad. Są one dobrym miejscem do przechowywania naczyń. Dzięki nim wszystko możemy mieć w zasięgu ręki. Posiadają także zwiększony udźwig, dzięki czemu zmieścimy w nich ogromną ilość rzeczy.

Podobne projekty:

Nr. 88 – Elegancki wygląd, oraz praktyczny projekt zapewnia wyjątkowy efekt.

Nr. 88 - Elegancki wygląd, oraz praktyczny projekt zapewnia wyjątkowy efekt.Cena: -40% (68500zł...

Nr. 25 – Nowoczesna ekspozycja kuchenna z elementami stali.

Nr. 25 - Nowoczesna ekspozycja kuchenna z elementami stali.Cena: -20% (78600zł -20% = 62880zł)...

Nr. 35 – Biała nowoczesna kuchnia z interesującymi dodatkami.

Nr. 35 - Biała nowoczesna kuchnia z interesującymi dodatkami.Cena: -20% (59300zł -20% = 47470zł)...

Nr. 65 – Kamienne fronty nadają elegancki kształt ekspozycji kuchennej.

Nr. 65 - Kamienne fronty nadają elegancki kształt ekspozycji kuchennej.Cena:  -30% (57600zł -30% =...