Nr. 85 – Piękna i ergonomiczna ekspozycja kuchenna.

Cena: -40% (52800zł -30% = 36960zł)

Nie zajmuje wiele miejsca, lecz posiada wszystkie potrzebne funkcje. Jest także w uniwersalnym układzie, pasującym do większości pomieszczeń. Uwzględniono tutaj zarówno praktyczny rozkład mebli, jak i odpowiednie proporcje. Dzięki temu całość wygląda tak efektownie. Warto zwrócić uwagę na egzotyczne drewno, które pięknie pasuje do kamiennego blatu.  Blat kuchenny wykonany jest z kompozytu, co zapewnia jego trwałość. Pozwoliło to także na wykonanie boków wyspy kuchennej z takiego samego materiału. Daje to ładny efekt jednej spójnej bryły. Ekspozycja kuchenna sprawdzi się, jeśli lubimy spędzać czas gotując. Mogą wtedy dołączyć do nas przyjaciele i rodzina. Jest to świetne miejsce spotkań, gdzie możemy przyjąć gości. To właśnie w kuchni toczy się życie w większości domów. Dobrze więc, aby była ona ładnie i praktycznej urządzona. 

Mamy tutaj dużą ilość dodatkowych funkcji.

 

Kuchnia z ekspozycji dzięki się na kilka stref. Strefa jadalni mieści się przy drewnianym blacie. Jest on przyjemny w dotyku. Możemy oprzeć na nim dłonie gdy pijemy poranną kawę. Jest to świetne miejsce na szybki posiłek. Pod spodem jest miejsce na dwa krzesła. Jest tutaj także miejsce na zmywarkę. Szafki po otwarciu mieszczą w sobie miejsce na montaż dodatkowych akcesoriów. Szczególnie warte polecenia są wysuwane kosze. Wysuwają się one na całą swoją długość. Dzięki temu łatwo sięgniemy do ich środka. Pod blatem kuchennym został zamontowany stalowy zlewozmywak. Jest także wycięty otwór na baterię kuchenną. 

Piekarnik zamontowany jest na wygodnej wysokości, aby łatwo do niego sięgnąć.

Umieszczony został w stojącej szafce. Zaraz obok niego jest zabudowana lodówka. Specjalna technologia izolująca ciepło pozwala umieszczać te urządzenia obok siebie. Oba są odpowiednio uszczelnione. Obok jest regał ze szklanymi witrynami. Jest to świetne miejsce na postawienie dodatków. Może to być na przykład ulubiona książka kucharska lub dowolne inne ozdoby. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby umieścić tu rzeczy potrzebne do gotowania. Jest to bardzo duża ilość miejsca do zagospodarowania.

Podobne projekty:

Nr. 8 – Odcienie szarości ładnie komponują się tutaj z czarnym kolorem obecnym między innymi na otwartych półkach

Nr. 8 - Odcienie szarości ładnie komponują się tutaj z czarnym kolorem obecnym między innymi na...

Nr. 5 – Tą kuchnie z ekspozycji cechują proste kształty.

Nr. 5 - Tą kuchnie z ekspozycji cechują proste kształty.Cena: -60% (49430zł -60% = 19770zł)...

Nr. 94 – Ekspozycja kuchenna niczym nie przypomina stereotypowych kuchni. 

Nr. 94 - Ekspozycja kuchenna niczym nie przypomina stereotypowych kuchni. Cena: -30% (63800zł -30%...
Biała kuchnia z drewnem 1

Nr. 115 – Biała kuchnia z drewnem

Nr. 115 - Biała kuchnia z drewnem. Cena: -40% (41200zł -40% = 24720zł)  Wyprzedaż mebli...