Nr. 86 – Fronty ekspozycji kuchennej zostały wykonane ze spieku kwarcowego.

Cena: -50% (47800zł -50% = 23900zł)

Nie znajdziemy tutaj odstających uchwytów. Nie ma też przesadnie dużych wypukłości. Wszystko ma kąty proste i jest budowane na zasadzie brył. Geometryczne kształty są charakterystyczne dla nowoczesnych wnętrz. Coraz częściej odchodzi się od przesadnych zdobień. Elegancki wygląd można osiągnąć poprzez odpowiedni projekt wnętrza, oraz dobór materiałów. Nie zawsze dobra jest przesadna ilość dodatków. Prosta forma i dobór najlepszych materiałów dały tutaj piękny efekt. Meble kuchenne nie przypominają tradycyjnej kuchni. Bardziej im do efektownych mebli z pokoju dziennego. Dzięki temu całość idealnie wpasowuje się w obecnie panującą modę. Coraz częściej zamiast tradycyjnego wyglądu, wybierane jest połączenie piękna z funkcjonalnością

Fronty ekspozycji kuchennej zostały wykonane ze spieku kwarcowego.

Składa się on z mieszaniny pokruszonych skał kwarcowych, granitów, oraz dodatku pigmentów. Całość jest formowana i wypalana w piecu. Ostatnim etapem jest wykończenie sprawiające, że całość przypomina kamień naturalny. Jednak posiada od niego o wiele lepsze właściwości. Przede wszystkim może być cieńsza, a przy tym bardziej wytrzymała. Umożliwia to wkomponowanie zlewozmywaka bezpośrednio w taflę blatu. Jest on jego integralnym elementem. Nie znajdziemy tutaj szerokich szczelin oddzielających te dwa elementy. Fronty kuchenne ze spieków kwarcowych są bardzo lekkie. Dlatego było możliwe uzyskanie wyglądu przypominającego kamień.

Drewniane akcenty nawiązują do natury.

Świetnie łączą się z kamieniem, oraz matowym lakierem. Dzięki swojej uniwersalnej konstrukcji meble kuchenne będą pasować do większości wnętrz. Jeśli nasze pomieszczenie będzie tego wymagać, istnieje możliwość rozbudowania zestawu o kolejne elementy. Jednak już w obecnej formie mamy tutaj bardzo funkcjonalną kuchnię. Osiągnięto kompromis pomiędzy fenomenalnym wyglądem, a komfortem użytkowania. Mamy tutaj pełen zestaw sprzętów kuchennych, a także dużo miejsca do gotowania. Większość czynności będziemy wykonywać wokół wyspy kuchennej. Wszystko co potrzebne przechowamy w dostępnych szafkach i szufladach. Przydatne akcesoria takie jak wkłady do szuflad, pozwolą nam lepiej gospodarować dostępnym miejscem. Warto jest w pełni wykorzystywać wnętrza szafek.

Podobne projekty:

Nr. 108 – Czarna kuchnia z wyspą i drewnem

Nr. 108 - Czarna kuchnia z wyspą i drewnem. Cena: -40% (41900zł -40% = 25140zł)  Wyprzedaż...

Nr. 52 – Stylowa wyspa kuchenna pasuje do mebli z ekspozycji.

Nr. 52 - Stylowa wyspa kuchenna pasuje do mebli z ekspozycjiCena: -30% (59700zł -30% = 47760zł)...

Nr. 79 – Industrialny charakter kuchni z ekspozycji zapewnia użycie stali.

Nr. 79 - Industrialny charakter kuchni z ekspozycji zapewnia użycie staliCena: -30% (54900zł -30%...

Nr. 48 – Nowoczesny układ kuchni świetnie uzupełniają drewniane elementy.

Nr. 48 - Nowoczesny układ kuchni świetnie uzupełniają drewniane elementy.Cena: -20% (49800zł -20%...