Nr. 87 – Komfort połączony został z pięknym projektem

Cena: -30% (43500zł -30% = 21750zł)

W dobrze zaprojektowanej kuchni z ekspozycji ważne jest, aby wygodnie się gotowało. Urządzenia powinny mieć odpowiednią odległość od siebie. Równie istotne jest rozlokowanie szafek wraz z kluczowymi strefami kuchni. W jednej części będziemy jeść, w innej gotować. Pozostała część posłuży nam do zmywania, czy też przechowywania składników naszych ulubionych potraw. Każda z tych stref powinna mieć odpowiedni rozmiar, oraz lokalizację. Dzięki temu gotowanie w kuchni będzie łatwe. Równie ważny jest dobór odpowiednich urządzeń. Tutaj każde z nich posiada odpowiedni wygląd, aby dobrze komponować się meblami. Lodówka i piekarnik ukryte są w stojących szafach. Takie rozwiązanie pozwoliło zachować stylowy wygląd. 

Drewno i matowy lakier zawsze są dobrym połączeniem.

Szczególnie w nowoczesnych wnętrzach. Lakier jest matowy, oraz jednokolorowy. Dzięki temu trudno go ubrudzić. Jest natomiast bardzo łatwy w czyszczeniu i utrzymaniu czystości. Jest to ważne, ponieważ nie znajdziemy tutaj uchwytów. Meble otwieramy naciskając na front meblowy. Specjalny system otwiera nam wtedy wnętrze. Taka technologia umożliwiła uzyskanie gładkiego wyglądu powierzchni. Świetnie pasuje to do nowoczesnych wnętrz. Współczesne kuchnie z ekspozycji stawiają na proste, geometryczne kształty. Czym mniej odstających elementów, tym lepszy efekt. Najczęściej wszystkie akcesoria, oraz przydatne rzeczy, znajdziemy po otwarciu mebli. W środku możemy znaleźć zabudowaną lodówkę, a także półki i miejsce na obrotowe kosze.

Oświetlenie zupełnie zmienia ekspozycję kuchenną.

Lampy zawieszone nad wyspą kuchenną nie wchodzą w skład kuchni z wyprzedaży, jednak świetnie uzupełniają jej wygląd. Są to dodatki łatwe do montażu, oraz wymiany. Ich zamontowanie pozwala zupełnie odmienić charakter wnętrza. Są niczym ładna biżuteria i świetnie uzupełniają nam główną kompozycję. Zlewozmywak został wykonany z tego samego materiału co blat kuchenny. Daje to efekt jednolitej powierzchni. Równie dobrze wygląda wysoka bateria z obrotową końcówką. Dzięki temu naczynia będziemy myć pod dowolnym kątem. Takie rozwiązanie przyda się również w momencie płukania warzyw. Pod spodem mamy dodatkowo zmywarkę, więc nie będziemy wiele rzeczy myli w zlewozmywaku.

Podobne projekty:

Nr. 16 – Czerń nigdy nie wychodzi z mody, podobnie jak nowoczesne kuchnie.

Nr. 16 - Czerń nigdy nie wychodzi z mody, podobnie jak nowoczesne kuchnie. Cena: -50% (49720zł...

Nr. 49 – Minimalistyczna forma i proste bryły cechują modne ostatnimi laty kuchnie.

Nr. 49 -Minimalistyczna forma i proste bryły cechują modne ostatnimi laty kuchnie.Cena:-40%...

Nr. 51 – Środkowa część pomieszczenia zawiera wyspę kuchenną z ekspozycji.

Nr. 51 - Środkowa część pomieszczenia zawiera wyspę kuchenną z ekspozycji.Cena: 30% (58900zł -30%...

Nr. 53 – Ikoną nowoczesnych kuchni z ekspozycji stała się biała kolorystyka.

Nr. 53- Ikoną nowoczesnych kuchni z ekspozycji stała się biała kolorystykaCena: -40% (46800zł -40%...