Nr. 88 – Elegancki wygląd, oraz praktyczny projekt zapewnia wyjątkowy efekt.

Cena: -40% (68500zł -40% = 41100zł)

Ekspozycja kuchenna nie przypomina tradycyjnej kuchni. Zgodnie ze współczesną modą odchodzi się od tradycyjnych wnętrz. Nie jest to już wyłącznie miejsce służące do gotowania. Bardziej przypomina meble, które znamy z pokoju dziennego. Współczesne kuchnie nie posiadają widocznych ścian działowych. Łączą się one z salonem, tworząc jedną dużą przestrzeń. W takim układzie to właśnie kuchnia jest centrum domu. To tutaj toczy się codzienne życie. Dlatego przy projektowaniu uwzględniono również miejsce pozwalające usiąść i wygodnie spędzić czas. Zgodnie ze współczesną modą, wiele funkcji łączy się tutaj w prostej formie. Dopiero po bliższym zapoznaniu się z każdym elementem, dostrzegamy mnóstwo wcześniej niewidocznych opcji. Widać to po ciekawych rozwiązaniach w zawiasach meblowych,

Szklana lada w ekspozycji kuchennej oddziela strefę gotowania od miejsca do jedzenia.

Jest to ładny detal nadający nowoczesny wygląd. Świetnie będzie pasował do modnych wnętrz. Szkło jest hartowane, więc będzie odporne na wysokie temperaturę. Jest także odporne na wszelkie uszkodzenia. Jego grubość zapewnia odpowiednią wytrzymałość. Nie musimy obawiać się przypadkowego stłuczenia szkła. Duży stalowy blat stanowi podstawę dla zlewozmywaka i płyty grzewczej. Jest odporny na wodę, oraz odbarwienia. Obok znajduje się kamienny blat, który idealnie nada się do przygotowywania na nim posiłków. Jest ogromny, dlatego wnętrze pomieści kilka większą ilość gotujących osób.

We wnętrzu szaf znajdujemy dodatkowy blat kuchenny.

Kuchnia z wyprzedaży zawiera ciekawą funkcję, widoczną dopiero po otwarciu mebli. Mamy tutaj dodatkowy blat roboczy wysuwany z wnętrza. Takie rozwiązanie idealnie sprawdzi się, gdy będziemy gotowali większy posiłek. Nie zaburzamy tym stylowego wyglądu. Funkcja ta przyda się szczególnie, gdy do wspólnego gotowania zaprosimy przyjaciół. Ściana nad blatem zawiera specjalny stojak na sztućce. Dzięki niemu wszystkie potrzebne rzeczy mamy zawsze pod ręką. Równie przydatne są szuflady będące u dołu. Prawie w każdej szafce są ciekawe akcesoria. Znajdziemy tutaj wysuwane kosze z regulowaną wysokością. Są tutaj również wysuwane szuflady ze specjalnymi wkładami. Pozwalają one lepiej wykorzystać wnętrze.

Podobne projekty:

Nr. 18 – Stylowa nowoczesna kuchnia z ekspozycji.

Nr. 18 - Stylowa nowoczesna kuchnia z ekspozycji.Cena: -30% (49990zł -30% = 34990zł) Dominują w...

Nr. 82 – Coraz częściej w kuchennych aranżacjach stawiamy na akcesoria.

Nr. 82 - Coraz częściej w kuchennych aranżacjach stawiamy na akcesoria.Cena: -40% (62500zł -40% =...

Nr. 41 – Stalowe elementy świetnie komponują się tutaj z drewnianymi meblami kuchennymi.

Nr. 41 - Stalowe elementy świetnie komponują się tutaj z drewnianymi meblami kuchennymi.Cena: -50%...
Mała kuchnia z wyspą i salonem

Nr. 106 – Mała kuchnia z wyspą i salonem

Mała kuchnia z wyspą i salonem. Cena: -50% (37500zł -50% = 18750zł)  Inspirująca wyspa...