Nr. 9 – Kamienne fronty w kuchniach z ekspozycji to modne rozwiązanie w ostatnich latach.

Cena: -30% (49700zł -30% = 34790zł)

 

Zyskały na popularności dzięki możliwością uzyskania nietypowych aranżacji, które zachwycą każdego gościa w naszym domu. Technologicznie jest to okleina na froncie meblowym wykonana ze specjalnie przetworzonego kamienia. Dodatkowo zewnętrzna warstwa pokryta jest bezbarwnym zabezpieczającym lakierem. W tych powystawowych meblach kuchennych z ekspozycji dostępnych na wyprzedaży zastosowano system bez uchwytowy. Szafki otwieramy dociśnięciem frontu. Fenomenalnie wygląda połączenie takich mebli wraz z kamiennymi blatami jak w tym przypadku. Świetnie sprawdził się tutaj granit ponieważ posiada piękną strukturę oraz jest niezwykle wytrzymały.  To ważna cecha w przypadku blatu kuchennego ponieważ nowoczesna kuchnia poza fantastycznym wyglądem powinna również maksymalnie ułatwiać gotowanie.

Po jednej stronie blatu wkomponowany został zlewozmywak, wykonany z tego samego granitu.

Posiada on odpowiednio dobraną baterię i odpływy. Wszystko zrobione jest tak aby sprawiało wrażenie jednolitej i spójnej powierzchni. Jedna gładka tafla to ogromna ilość blatu roboczego, który jednocześnie jest niezwykłą ozdobą.  Wygląda elegancko i dostojnie. Po drugiej stronie została zainstalowana czarna płyta indukcyjna. Maksymalnie wykorzystana została także dolna część mebli, ponieważ zawiera między innymi liczne wysuwane kosze.  Jest to dobry pomysł jeżeli chcemy maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń zarówno na szerokości, jak i wysokości. Do tego unikniemy bałaganu, rzeczy będą odpowiednio posegregowane, oraz każda będzie posiadać swoje miejsce.

Za wyspą stoi duża szafa skrywająca w sobie nowoczesną kuchnię z ekspozycji dostępną na wyprzedaży.

Jest tutaj piekarnik i mnóstwo szuflad. Aranżacja stawia na atrakcyjny wygląd, lecz nie zapomina także o funkcjonalności. Dlatego zostały zachowane odpowiednie odległości między kluczowymi częściami pomieszczenia, oraz plan uwzględnia walory użytkowe. Bez problemu w pomieszczeniu tym ugotujemy nawet ogromny obiad wraz z całą rodziną i przyjaciółmi. Po rozłożeniu okazuje się mieć ona mnóstwo przydatnych funkcji ułatwiających korzystanie z niej. Gdy kuchnia z ekspozycji złożona, przypomina nowoczesny mebel o atrakcyjnym wzornictwie. . Do tego ogromna trwałość sprawia, że efekt będzie cieszył nas przez długi czas. Jest to najlepszy przykład jak w ciekawy sposób można wykorzystać kamień w kuchni, tworząc niepowtarzalny i bardzo elegancki efekt

Podobne projekty:

Nr. 49 – Minimalistyczna forma i proste bryły cechują modne ostatnimi laty kuchnie.

Nr. 49 -Minimalistyczna forma i proste bryły cechują modne ostatnimi laty kuchnie.Cena:-40%...

Nr. 85 – Piękna i ergonomiczna ekspozycja kuchenna.

Nr. 85 - Piękna i ergonomiczna ekspozycja kuchenna.Cena: -40% (52800zł -30% = 36960zł) Nie zajmuje...

Nr. 55 – Coraz częściej kuchnia nie przypomina tej, którą znamy sprzed lat.

Nr. 55 - Coraz częściej kuchnia nie przypomina tej, którą znamy sprzed lat.Cena: -20% (63400zł...

Nr. 27 – Na wyspie kuchennej widzimy charakterystyczną strukturę kamienia.

Nr. 27 - Na wyspie kuchennej widzimy charakterystyczną strukturę kamieniaCena: -20% (53900zł -20%...