Nr. 90 – Ekspozycja kuchenna świetnie nada się do domu jednorodzinnego.

Cena: -50% (68200zł -50% = 34100zł) 

Widzimy go dopiero po otwarciu mebli. Jest to świetny sposób na kompromis pomiędzy rewelacyjnym wyglądem i funkcjonalnością. Na całej długości stojących szaf mamy nietypowe wnętrze. Fronty kuchenne niczym roleta rozsuwają się nam na boki. W środku kuchnia z wyprzedaży posiada dodatkowy granitowy blat. Jest on bardzo wytrzymały, oraz pięknie wygląda. Trudno go uszkodzić, więc spokojnie można na nim gotować. Taki sam materiał został zastosowany na ścianie nad blatem. Obok znalazło się miejsce na piekarnik i kuchenkę mikrofalową. Obie te rzeczy są na wygodnej wysokości. Nie będziemy zatem musieli schylać się po cięższe rzeczy. Standardowe kuchnie zawierają w środku zwykle półki, często bez żadnych akcesoriów. Najnowsza moda zmierza jednak do tego, aby lepiej wykorzystywać wnętrza mebli. Dlatego tutaj mamy rzadko spotykane, przełomowe rozwiązanie. Świadczy to o ogromnej dbałości o szczegóły. 

Wyspa kuchenna zawiera stalowe blaty. Są one sterylne, z łatwością utrzymamy na nich czystość.

Jest to rozwiązanie znane z najlepszych restauracji. Takie blaty przystosowane są do gotowania dużej ilości potraw. Muszą być wytrzymałe, oraz sterylne. Dlatego możemy tutaj gotować bez obaw o uszkodzenie blatu. Zlewozmywak jest na stałe połączony z blatem i wykonany z takiej samej stali. Nie spotkamy tutaj żadnych widocznych spoin pomiędzy krawędziami. Dodatkowo świetnie wygląda on w połączeniu z innymi urządzeniami, które też często mają kolor stali. Daje to wygląd znany z czasopism o wnętrzach. Jest ładnie i stylowo. Pięknym akcentem są także stalowe uchwyty, które dobrze łączą nam się z pozostałymi elementami. 

Ekspozycja kuchenna świetnie nada się do domu jednorodzinnego.

Nie przypomina typowym pomieszczeń w których wyłącznie gotujemy. Jest tutaj wiele stref i w każdej z nich możemy robić coś innego. Znajdzie się tutaj miejsce na wiele różnych czynności. Nic nie stoi na przeszkodzie aby usiąść przy wyspie kuchennej i poczytać gazetę, w momencie gdy druga osoba gotuje. Zachęca to do przebywania większej ilości osób w pomieszczeniu. Dzięki temu kuchnia może stać się centrum domu. Jest to ważne, ponieważ coraz częściej łączy się to pomieszczenie z pokojem dziennym.

Podobne projekty:

Nr. 40 – Drewniane akcenty bardzo pasują do nowoczesnej kuchni z ekspozycji.

Nr. 40 - Drewniane akcenty bardzo pasują do nowoczesnej kuchni z ekspozycji.   Cena: -20% (63200zł...

Nr. 71 – Duży półwysep zapewnia funkcjonalność kuchni z ekspozycji.

Nr. 71 - Duży półwysep zapewnia funkcjonalność kuchni z ekspozycji.Cena: -40% (83700zł -40% =...

Nr. 12 – Meble kuchenne z ekspozycji, które zawierają w sobie dużą wyspę kuchenną oraz rząd szaf pod ścianą.

Nr. 12 - Meble kuchenne z ekspozycji, które zawierają w sobie dużą wyspę kuchenną oraz rząd szaf...

Nr. 58 – Klasyczna kuchnia z ekspozycji wykonana we francuskim stylu.

Nr. 58 - Klasyczna kuchnia z ekspozycji wykonana we francuskim stylu.Cena: -30% (97200zł -30% =...