Nr. 91 – Kamienne fronty w ekspozycji kuchennej były możliwe do uzyskania dzięki technologii nazywanej spiekiem kwarcowym.

Cena: -30% (54800zł -30% = 38360zł)

Spieki kwarcowe to nic innego jak specjalny rodzaj gresu. Powstaje z mieszaniny iłów łupkowych, kwarcu i granitu. Dodawane są także pigmenty ceramiczne. Całość jest formowana i wypalana. Powstaje materiał lekki, a zarazem wytrzymały. W przeciwieństwie do naturalnego kamienia nie wymaga dodatkowych wzmocnień. Może być też dużo cieńszy. Dzięki temu idealnie nadaje się zarówno do stosowania jako blat kuchenny, jak i na frontach. Uzyskujemy wtedy jednolitą powierzchnię z każdej strony frontu. Tworzy to niesamowity efekt jednej spójnej bryły. Zostało tu uzyskane w dolnych szafkach. Dodatkowo ściana nad blatem również wyłożona jest z tego samego materiału. Taka kompozycja pokazuje dbałość o szczegóły, z jaką została wykonana ta kuchnia z wyprzedaży.

Szafa w tle zamiast standardowych półek skrywa dodatkowy blat i akcesoria.

Składa się z dwóch elementów. Pierwszy to duża lodówka przeznaczona do zabudowy. Obok niej jest piekarnik. Jego wysokość zapewnia wygodę użytkowania. Pod piekarnikiem znajdziemy standardową szafkę. Obok natomiast znajduje się stalowy blat. Wysuwa się on z wnętrza mebli. Jest to bardzo sterylny, łatwy w utrzymaniu czystości materiał. Świetnie nada się zatem do wnętrza mebli. Dlatego cienką warstwą stali zostały pokryte boki szafek, jak i szuflady poniżej. W szufladach zastosowano pojemniki na naczynia. Dzięki temu talerze nie będą nam się przesuwać przy otwieraniu szuflady. Jest to świetny sposób na dodatkowe miejsce do gotowania.

Przywiązano tutaj ogromną wagę do detali, w tym oświetlenia.

Jest to detal, który pięknie uzupełnia kolorystykę mebli. Odpowiednio oświetlony kamień i drewno zyskuje zupełnie nowy wygląd. Powinniśmy zadbać zarówno o odpowiednie oświetlenie naturalne, jak i właściwe źródła światła sztucznego. Dwa rzędy mebli zawierają wszystko, co niezbędne w kuchni. Jeśli będziemy potrzebować, istnieje możliwość wykonania kolejnych elementów. Możemy rozbudować zestaw o wyspę kuchenną lub dodatkowe rzędy szaf. Jednak już w obecnie formie znajdujemy tutaj wszystko, co potrzebujemy aby wygodnie gotować. Całość jest bardzo praktyczna, oraz świetnie wygląda.

Podobne projekty:

Nr. 9 – Kamienne fronty w kuchniach z ekspozycji to modne rozwiązanie w ostatnich latach.

Nr. 9 - Kamienne fronty w kuchniach z ekspozycji to modne rozwiązanie w ostatnich...

Nr. 102 – Wyprzedaż nowoczesnch mebli kuchennych z wystawy

Nr. 102 – Wyprzedaż nowoczesnch mebli kuchennych z wystawy. Cena: -50% (39900zł -50% = 19950zł)...

Nr. 79 – Industrialny charakter kuchni z ekspozycji zapewnia użycie stali.

Nr. 79 - Industrialny charakter kuchni z ekspozycji zapewnia użycie staliCena: -30% (54900zł -30%...

Nr. 89 – Pomimo niewielkich rozmiarów, ekspozycja kuchenna jest bardzo praktyczna.

Nr. 89 - Pomimo niewielkich rozmiarów, ekspozycja kuchenna jest bardzo praktyczna.Cena: -40%...