Nr. 92 – Drewno w kuchni z ekspozycji zapewnia przyjemny nastrój.

Cena: -30% (69800zł -30% = 48860zł)

Blat kuchenny został tak wyprofilowany, aby umieścić w nim również drewniany element. Uzyskaliśmy tym samym fragment, który jest przyjemny w dotyku. Jest umieszczony na krawędzi mebli, dlatego możemy przy nim wygodnie usiąść i oprzeć ręce. Jest to świetne miejsce do jedzenia śniadania, oraz przeglądu porannej prasy. Drewno jest także na meblach obok. Zostało ono dobrane tak, aby kontrastować ze stalowymi elementami. Takie połączenie zapewnia atrakcyjny wygląd. Dobrze pasuje też do nowoczesnych domów i mieszkań. Bezpośrednio w drewnie na frontach meblowych zostały wyrzeźbione uchwyty. Dzięki temu nic nie wystaje poza obręb mebli. 

Możesz mieć w domu meble kuchenne takie jak w dobrej restauracji.

Dotychczas używanie stali było domeną kuchni z restauracji. Coraz częściej jednak widzimy je w nowoczesnych domach. Stal jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości. Jej gładka powierzchnia sprawia, że łatwo z niej wszystko zetrzeć. Trudno ją zarysować lub odkształcić. Ze względu na jej grubość jest bardzo wytrzymała. Jest także wodoodporna i z łatwością daje się formować. Dlatego zlewozmywak wykonany jest z takiego samego materiału jak blat kuchenny. Nie dostrzeżemy tutaj żadnych łączeń, ponieważ to jeden element. Na górze jest także bateria, kuchenna. Zaletą blatu kuchennego ze stali jest to, że dobrze pasuje do pozostałych urządzeń. Większość z nich jest w takim samym kolorze. Podobnie jest w tym przypadku. 

Wszelkie czynności dzieją się na wyspie kuchennej.

Jest ona wielofunkcyjna. Możemy na niej zmywać i gotować. Zapewnia to zlewozmywak wraz z płytą indukcyjną. Pod spodem jest także zmywarka. Dookoła jest mnóstwo szuflad. Są one świetnym miejscem do przechowywania składników naszych ulubionych potraw. Wysokie szafy zawierają w sobie wysuwany stalowy blat. Obok znajduje się także duża lodówka. Jest ona połączona z chłodziarką do wina. Szafki obok zawierają wysokie kosze. Łatwo wysuniemy je na zewnątrz. Ich specjalny kształt w pełni wykorzystuje miejsce wewnątrz mebli. Druga szafka zawiera wysuwane szuflady. Znacznie wygodnie jest gdy nie musimy po wszystko sięgać do wnętrza. Wystarczy wygodnie wysunąć kosz poza obręb mebli, aby mieć do niego łatwy dostęp.

Podobne projekty:

Nr. 24 – Piękne meble kuchenne poekspozycyjne w prostej, eleganckiej formie.

Nr. 24 - Piękne meble kuchenne poekspozycyjne w prostej, eleganckiej formie.Cena: -20% (59700zł...

Nr. 46 – Kuchnia powystawowa dobrze przedstawia możliwości z zakresu projektowania.

Nr. 46 - Kuchnia powystawowa dobrze przedstawia możliwości z zakresu projektowania.Cena: -20%...

Nr. 4 – Zmiana ubiegłorocznej kolekcji oznacza wyprzedaż kuchni z ekspozycji.

Nr. 4 - Zmiana ubiegłorocznej kolekcji oznacza wyprzedaż kuchni z ekspozycji.Cena: -60% (36000zł...

Nr. 16 – Czerń nigdy nie wychodzi z mody, podobnie jak nowoczesne kuchnie.

Nr. 16 - Czerń nigdy nie wychodzi z mody, podobnie jak nowoczesne kuchnie. Cena: -50% (49720zł...