Nr. 93 – Ekspozycja kuchenna posiada spieki kwarcowe na drzwiczkach i blatach. 

Cena: -40% (58800zł -40% = 35280zł)

Jest to świetny materiał, który daje efekt kamiennych frontów. Jest lekki, oraz mocniejszy od kamienia. Można z niego również wykonać blat kuchenny. Rozwój technologii pozwala na stosowanie coraz lepiej wyglądających, oraz wytrzymałych materiałów. Daje to projektantom ogromne możliwości. Widoczne jest to w nowoczesnych kuchniach z ekspozycji. Prezentują one najnowsze rozwiązania z zakresu projektowania wnętrz. Właśnie tak jest w tym przypadku, gdzie fenomenalny wygląd łączy się z wysoką użytecznością. Uzyskaliśmy tutaj efekt kamiennej bryły o jednolitym wyglądzie. Pomimo minimalistycznej formy, zapewnia to bardzo elegancki i przemyślany wygląd.

Centralnym punktem kuchni z ekspozycji jest stylową wyspa kuchenna.

Możemy wykonywać na niej mnóstwo rzeczy. Przede wszystkim jest to świetne miejsce do gotowania. Ułatwi nam to ogromny zlewozmywak wkomponowany w blat kuchenny. Spieki kwarcowe są odporne na wysoką temperaturę, dlatego płyta indukcyjna wykonana jest na takiej samej wysokości co blat. Nie wystaje ona nad jego powierzchnie. Obok jest palnik gazowy, który również wykonany został w taki sam sposób. Takie detale świadczą o staranności, z jaką wykonany został każdy element. Obok także został dołożony drewniany blat, idealny aby zjeść na nim szybki posiłek. Drewno jest również bardzo ładną, naturalną w ozdobą. Ciekawie komponuje się to z kamiennymi frontami. Pod blatem znajdziemy komorę zlewozmywaka. Aby wykorzystać przestrzeń dookoła niej, zastosowano specjalne szuflady. W środkowej części posiadają one wnękę. Dlatego możemy wsunąć szufladę pomiędzy komorę zlewozmywaka. Niżej znajdują się już standardowe wysokie szuflady. Posiadają w sobie ciekawe akcesoria dzielące ich wnętrze tak, aby pomieściło więcej rzeczy. Dalej jest także miejsce na zmywarkę. Pozostałe szafki zawierają standardowe półki, które możemy wymienić na dodatkowe akcesoria.

Dyskretne drewniane szafy w tle stanowią piękne tło.

Przede wszystkim pięknie wyglądają. Nie posiadają uchwytów, więc stanowią dyskretne tło. Z zewnątrz nie przypominają nowoczesnej kuchni z ekspozycji. Bardziej stylowy mebel do pokoju dziennego. Dopiero po otwarciu drzwiczek czeka nas niespodzianka. Mamy tutaj zabudowany piekarnik, oraz lodówkę. Znalazło się także miejsce na wysokie wysuwane kosze. Duża ilość szaf oznacza ogromną ilość miejsca do przechowywania potrzebnych rzeczy. Ułatwiają to specjalne kosze, oraz szuflady. Wszystko zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkownika. Zachowano przy tym elegancki wygląd, pasujący do nowoczesnych wnętrz.

Podobne projekty:

Nr. 41 – Stalowe elementy świetnie komponują się tutaj z drewnianymi meblami kuchennymi.

Nr. 41 - Stalowe elementy świetnie komponują się tutaj z drewnianymi meblami kuchennymi.Cena: -50%...

Nr. 30 – Klasyczne meble kuchenne z ekspozycji w stylu francuskim.

Klasyczne meble kuchenne z ekspozycji w stylu francuskim.Cena: -30% (124600zł -30% = 87220zł)...

Nr. 90 – Ekspozycja kuchenna świetnie nada się do domu jednorodzinnego

Nr. 90 - Ekspozycja kuchenna świetnie nada się do domu jednorodzinnego.Cena: -50% (68200zł -50% =...

Nr. 74 – Połączenie drewna i metalu daje niepowtarzalny styl kuchni z ekspozycji.

Nr. 74 - Połączenie drewna i metalu daje niepowtarzalny styl kuchni z ekspozycji.Cena: -40%...