Nr. 94 – Ekspozycja kuchenna niczym nie przypomina stereotypowych kuchni. 

Cena: -30% (63800zł -30% = 44660zł)

Mamy tutaj ogromną wyspę kuchenną. Zawiera ona blat kamienny, wykonany z granitu. Na jego górnym poziomie znajdziemy przestrzeń do gotowania, wraz z niezbędnymi sprzętami. Poziom niżej znajduje się duży drewniany stół. Jest on zu zintegrowany z wyspą kuchenną i może pomieścić cztery krzesła. Dzięki temu nie potrzebujemy jadalni, aby komfortowo spożywać większość posiłków. Możemy jednocześnie przygotowywać, oraz podawać pyszne dania. Sprzyja to spędzaniu czasu z rodziną i przyjaciółmi w kuchni. Jeśli nasze pomieszczenie połączone jest z pokojem dziennym, to będziemy tutaj spędzali mnóstwo czasu. Będzie to świetne miejsce aby przyjść gości, czy też ugotować obiad wspólnie z rodziną. Dla wszystkich wystarczy miejsca. 

Podnoszony blat kuchenny zasłania zlewozmywak i płytę grzewczą.

Jest to unikalne rozwiązanie znane z najlepszych czasopism o wnętrzach. Standardowo mamy tutaj gładką powierzchnie granitowego blatu. Za pomocą specjalnego mechanizmu możemy podnieść blat, wtedy dostrzeżemy niespodziankę. Pod spodem znajduje się drugi blat wykonany ze stali. Zlewozmywak został wkomponowany w blat tak aby tworzyć jednolitą powierzchnię. Dodatkowo znajduje się tutaj płyta grzewcza. Bateria kuchenna chowa się w blacie. Dzięki regulowanej wysokości możemy całkowicie wsunąć ją do środka i nakryć blatem kuchennym. Osiągnięto kompromis pomiędzy nowoczesnym wyglądem a funkcjonalnością. Gdy potrzebujemy ugotować większy obiad, możemy podnieść blat. Uzyskujemy wtedy dostęp do dodatkowej przestrzeni i sprzętów kuchennych. Takie rozwiązanie z pewnością zaskoczy gości. Jest także bardzo praktyczne, ponieważ pozwala lepiej wykorzystać dostępne miejsce. 

Dookoła znajdują się regały z miejscem na ozdoby.

Stalowa konstrukcja i szklane drzwiczki dają przestrzeń do własnej aranżacji. Możemy ją z łatwością zmienić poprzez dobór ozdób. Możemy trzymać tutaj także naczynia. Pozostałe rzeczy pomieszczą wysokie szuflady. Są one bardzo pojemne ze względu na zastosowany mechanizm. Pozwala on pomieścić od czterdziestu do sześćdziesięciu kilogramów. Specjalne wkłady pozwalają łatwo utrzymać porządek. Dzięki nim zmieścimy w szufladach wszystkie potrzebne rzeczy. Oświetlenie pełni tutaj ważną funkcję. Mamy tutaj oświetlone całe wnętrze mebli. Jest także specjalne oświetlenie regałów. Dekoracja światłem potrafi całkowicie odmienić wnętrze.

Podobne projekty:

Nr. 62 – Stylowe meble kuchenne z ekspozycji w szarym kolorze. 

Nr. 62 - Stylowe meble kuchenne z ekspozycji w szarym kolorze. Cena: -30% (68800zł -60% = 27740zł)...

Nr. 43 – Matowe odcienie mebli kuchennych świetnie komponują się z kamiennymi blatami

Nr. 43 - Matowe odcienie mebli kuchennych świetnie komponują się z kamiennymi blatami   Cena: -30%...

Nr. 16 – Czerń nigdy nie wychodzi z mody, podobnie jak nowoczesne kuchnie.

Nr. 16 - Czerń nigdy nie wychodzi z mody, podobnie jak nowoczesne kuchnie. Cena: -50% (49720zł...

Nr. 9 – Kamienne fronty w kuchniach z ekspozycji to modne rozwiązanie w ostatnich latach.

Nr. 9 - Kamienne fronty w kuchniach z ekspozycji to modne rozwiązanie w ostatnich...