Nr. 95 – Meble kuchenne z ekspozycji w stylu skandynawskim.

Cena: -30% (59300zł -30% = 41510zł)

Elegancki oraz geometryczny kształt zapewnia świetny wygląd. Modny układ składa się z dużej wyspy kuchennej, oraz dodatkowego rzędu wysokich szaf.  Pozwala on uzyskać kompromis pomiędzy funkcjonalnością i atrakcyjnym wyglądem. Patrząc od zewnętrznej strony, widzimy atrakcyjne meble. Dopiero po bliższym przyjrzeniu się każdemu z elementów, możemy dostrzec wszystkie detale. Każda z szafek posiada miejsce na osobne akcesoria. W szufladach są to specjalne wkłady i pojemniki. Pozwalają utrzymać porządek. Każda rzecz dzięki temu ma swoje miejsce, przez co nie tworzy bałaganu. Ciekawe są wkłady na sztućce. Ich rozmiar jest dobierany tak, aby idealnie dopasować je do szuflady. Talerze pomieścimy za sprawą stojaków, które posiadają gumowe podstawi. Dzięki temu nie ślizgają nam się. Znajdziemy tutaj także dodatkowe wewnętrzne szuflady. Wykonane są one z drewna. Dzięki nim mamy dostęp do wcześniej niewykorzystanej przestrzeni. 

Głównym motywem są tutaj drewniane akcenty na meblach.

Dobrze pasują one do szarego koloru. Możemy je urozmaicić dowolnymi dodatkami. Drewniane fronty kuchenne w nowoczesnej kuchni z wyprzedaży zapewniają relaksujący wygląd. Przywodzi on na myśl naturę. Ekstrawagancko wygląda połączenie go z kamieniem na wyspie. Przyjemnie będzie spędzać czas we wnętrzu nawiązującym do natury. Takie akcenty mamy na stojących szafach. Jest także stół przy wyspie kuchennej. Pełni on rolę jadalni. Pomieści kilka krzeseł, dzięki temu kuchnia nie będzie służyć tylko do gotowania. Jest to świetne miejsce aby spędzać czas z rodziną. Wokół tego pomieszczenia toczy się życie w coraz większej ilości domów. Wyspa kuchenna przyda się, gdy w pomieszczeniu będzie więcej osób. Wszystkie one mogą jeść, gotować i zmywać dookoła niej. Dla każdego znajdzie się miejsce, ponieważ mamy tutaj podział na kilka stref. 

Znajdziemy tutaj dodatkowy blat kuchenny ukryty we wnętrzu wysokich szaf.

Nowa technologia pozwala na ciekawą funkcję. Po otwarciu mebli możemy dostrzec dodatkowy wysuwany blat. Jest on obok wyspy i zapewnia dodatkowe miejsce do gotowania. Wysuwa się on na zewnątrz. Umieszczono nad nim piekarnik. Można więc na blacie przygotowywać jedzenie przed włożeniem do piekarnika. Jest to świetny sposób na wykorzystanie wnętrza szaf. Mamy tutaj także dodatkowe szuflady, wszystkie wykonane w drewnie. Obok znajduje się miejsce na zabudowaną lodówkę. Szafki przy suficie pomieszczą rzeczy rzadziej używane. Może to być na przykład spiżarnia.

Podobne projekty:

Nr. 33 – Fenomenalne meble kuchenne z ekspozycji, łączące kamień i drewno.

Nr. 33 - Fenomenalne meble kuchenne z ekspozycji, łączące kamień i drewno.Cena: -30% (67900zł -30%...

Nr. 67 – Geometryczne kształty nadają kuchni z ekspozycji nowoczesny charakter.

Nr. 67 - Geometryczne kształty nadają kuchni z ekspozycji nowoczesny charakter.Cena: -30% (49890zł...

Nr. 6 – Kuchnia z ekspozycji zawiera nowoczesne meble kuchenne o gładkich jednobarwnych frontach.

Nr. 6 - Kuchnia z ekspozycji zawiera nowoczesne meble kuchenne o gładkich jednobarwnych...

Nr. 35 – Biała nowoczesna kuchnia z interesującymi dodatkami.

Nr. 35 - Biała nowoczesna kuchnia z interesującymi dodatkami.Cena: -20% (59300zł -20% = 47470zł)...