Nr. 96 -Awangardowa kuchnia z ekspozycji pełna ciekawych akcentów.

Cena: -60% (68700zł -60% = 41220zł)

Nowoczesne kuchnie coraz mniej przypominają te, które znamy z przeszłości. Nie służą już wyłącznie do gotowania. Gdyby tak było, stawiano by tylko na funkcjonalność. Obecnie jednak pomieszczenia te coraz częściej łączone są z pokojem dziennym. W nowoczesnych domach życie najczęściej toczy się w kuchni. To tutaj możemy napić się kawy z przyjaciółmi lub gotować wspólnie z rodziną. Odpowiedni projekt wnętrza powinien nam to umożliwiać. Współczesne pomieszczenia kuchenne powinny zachwycać swoim wyglądem, niczym nie ustępując meblom z innych pokojów. Świetnie jeśli umożliwiają przebywanie tam większej ilości osób. Funkcja społeczna jest coraz ważniejsza. Pomimo wszystkich tych funkcji, ekspozycja kuchenna powinna przede wszystkim umożliwiać wygodne gotowanie. Właśnie tak jest w tym przypadku, gdzie wszystkie te cechy łączą się.

Fronty kuchenne posiadają specjalny wypukły wzór.

Jest to niepowtarzalny styl, dzięki któremu wyróżnimy naszą kuchnię z wyprzedaży na tle pozostałych. Nie jest to typowa gładka powierzchnia, natomiast zawiera odpowiednie wypukłości. Powierzchnia dodatkowo pokryta jest kilkoma warstwami lakieru, dzięki czemu jest bardzo wytrzymała. Świetnie wygląda to w połączeniu ze stalowym blatem. Takie materiały są łatwe do czyszczenia, oraz nie odbarwiają się. Do stalowego blatu kuchennego został również wkomponowany zlewozmywak. Jest on z tego samego materiału, więc nie widzimy żadnych spoin łączących. Ciekawym detalem jest drewniana nakładka na blat. Dobrze sprawdzi się jako deska do krojenia lub przygotowywania kotletów. Jest tutaj także wysoka bateria kuchenna z obrotową końcówką.

Całość utrzymana jest w chłodnej, industrialnej stylistyce.

Dzięki temu meble kuchenne pasują do nowoczesnej koncepcji wnętrza. Ciepłe drewno kontrastuje z chłodną stalą. Wszystko posiada odpowiednie proporcje. Zrównoważona ilość materiałów gwarantuje elegancki efekt. Warto wspomnieć również o wnętrzu mebli. Ekspozycja kuchenna z wyprzedaży zawiera mnóstwo akcesoriów. Znajdziemy tutaj między innymi oświetlenie wewnętrznych szafek. Jeden wysoki front kuchenny skrywa za sobą aż trzy wewnętrzne szuflady. Jest także dużo miejsca na dodatkowe elementy. W stojącej szafie można zamontować obrotowy kosz, oraz odpowiednio zaaranżować szafki wokół wyspy. Ciekawym detalem jest także drewniana lada na blacie kuchennym. Możemy tam trzymać naczynia i sztućce.

Podobne projekty:

Nr. 6 – Kuchnia z ekspozycji zawiera nowoczesne meble kuchenne o gładkich jednobarwnych frontach.

Nr. 6 - Kuchnia z ekspozycji zawiera nowoczesne meble kuchenne o gładkich jednobarwnych...

Nr. 24 – Piękne meble kuchenne poekspozycyjne w prostej, eleganckiej formie.

Nr. 24 - Piękne meble kuchenne poekspozycyjne w prostej, eleganckiej formie.Cena: -20% (59700zł...

Nr. 98 – Kuchnia z ekspozycji zintegrowana z salonem

Nr. 98 - Kuchnia z ekspozycji zintegrowana z salonem. Cena: -50% (39400zł -50% = 19700zł)Ta...
Spiek kwarcowy na ścianę w kuchni 1

Nr. 111 – Spiek kwarcowy na ścianę w kuchni.

Nr. 111 - Spiek kwarcowy na ścianę w kuchni. Cena: -40% (21700zł -40% = 12840zł)  Spiek...