Nr. 99 – Schludna kuchnia z wyprzedaży. 

Cena: -50% (44800zł -50% = 22400zł)

 

W tej schludnej kuchni z wyprzedaży królują ciemne barwy.

Odpowiednia paleta barw nadaje wnętrzu niesamowity nastrój. Nie wymaga zbędnych dodatków. Z meblami kuchennymi kontrastuje podłoga, jest jasna. W nowym pomieszczeniu można dowolnie zaplanować podłogę. Matowe fronty kuchenne również wykonane zostały w ciemnych barwach. Uchwyty zostały wbudowane do wnętrza drzwiczek. Pozwala to utrzymać gładką linię. Jedna bryła jest charakterystyczna dla nowoczesnych realizacji. Można ją ewentualnie zmienić odpowiednimi dodatkami. Uniwersalny układ dopasuje się do rozmiarów Twojego pomieszczenia. Przeróbki w kuchni z ekspozycji możemy wykonać w oparciu o Twoje potrzeby. Pozwoli to jeszcze lepiej dostosować się do Twoich oczekiwań. Jest to uniwersalna koncepcja, która dopasuje się do każdego wnętrza. Jest to prosta stylistyka, jednak zachwyca przemyślanym wzornictwem. Nic nie zostało oddane przypadkowi. Sprzęty AGD są w odpowiednim miejscu, podobnie jak proporcje mebli kuchennych. Priorytetem jest tutaj komfort użytkowania. Mat idealnie wpasuje się w ciemną stylistykę, ponieważ nie odbija promieni światła.

Ekspozycja kuchenna idealnie sprawdzi się w kuchni otwartej na salon.

Możemy ją oddzielić drewnianą, nowoczesną ścianą. Nie jest to jednak wymagane i zależy od naszego pomieszczenia. Jest to rozwiązanie niezwykle wygodne. Ciemna stylistyka pozwoli dopasować meble kuchenne do salonu. Możemy zaznaczyć wyraźną granicę lub połączyć oba pomieszczeina. Wprowadzenie takiej decyzji jest proste i zależy tylko od nas. Możemy tutaj także urządzić jadalnie przy wyspie kuchennej. Alternatywą jest stworzenie osobnej jadalni obok zabudowy meblowej. Wspólne posiłki na pewno poprawią relacje międzyludzkie. Kuchnie powinniśmy jednak utrzymywać w czystości, ponieważ wszystko będzie widoczne z salonu. Ułatwią to liczne szuflady i gadżety do przechowywania różnych rzeczy. Dzięki nim z łatwością przechowamy sprzęt kuchenny, czy składniki potraw. Warto zwrócić uwagę na blat, wykonany z ciemnego granitu. Jest to jedna duża tafla. Pokrywa ona cała wyspę kuchenną. Zawiera dodatkowo otwory na płytę grezwczą i zlewozmywak. Z każdej strony mamy łatwy dostęp do blatu. Możemy więc gotować kilka osób. Pozwala to także wykorzystać całą powierzchnię blatu.

Wysoka szafa zawiera wysuwany blat roboczy w kuchni.

Pozwala to oszczędzić miejsce i zachować zamysł projektanta. Kuchnia na wymiar nadal olśniewa wyglądem, oraz jest praktyczna. Nie musimy zastosować tutaj rzadnego kompromisu. Jeśli chcemy przygotować większą ilość jedzenia, korzystamy z blatu w wysokich meblach. Poniżej ukrytego blatu znajdują się szuflady. Jest to ciekawy sposób aranżacji szafy kuchennej. Zamiast standardowych półek mamy kreatywne akcesoria. W pozostałych szufladach znajdziemy drewniane wkłady na sztućce. Nie spotkamy tutaj przesadnych kontrastów. Wszystko utrzymane jest w minimalistycznej stylistyce. Jest ona przy tym niezwykle funkcjonalna. Jest to odpowiednia sztuka komrpomisu. Udało się to głównie dzięki nowoczesnym akcesoriom kuchennym. Wszelkie gadżety pozwalają lepiej wykorzystać miejsce. Ekspozycję możemy dodatkowo urozmaicić odpowiednim oświetleniem. Warto je zaplanować już na etapie wyboru mebli. Jeśli lampy będą w ciekawym kształcie, to odmienią wygląd całego wnętrza.

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Mała kuchnia z wyspą i salonem

Nr. 106 – Mała kuchnia z wyspą i salonem

Mała kuchnia z wyspą i salonem. Cena: -50% (37500zł -50% = 18750zł)  Inspirująca wyspa...

Nr. 22 – Nowoczesne meble kuchenne z ekspozycji nie posiadają uchwytów.

Nr. 22 - Nowoczesne meble kuchenne z ekspozycji nie posiadają uchwytów.Cena: 22 (59200zł -20% =...

Nr. 74 – Połączenie drewna i metalu daje niepowtarzalny styl kuchni z ekspozycji.

Nr. 74 - Połączenie drewna i metalu daje niepowtarzalny styl kuchni z ekspozycji.Cena: -40%...

Nr. 90 – Ekspozycja kuchenna świetnie nada się do domu jednorodzinnego

Nr. 90 - Ekspozycja kuchenna świetnie nada się do domu jednorodzinnego.Cena: -50% (68200zł -50% =...