Lata doświadczenia gwarantują wysoką jakość

Twoja satysfakcja jest dla nas ważna

Naszym nadrzędnym celem jest wykonać dla Ciebie piękną, oraz trwałą kuchnię, która stanie się prawdziwą ozdobą Twojego domu i na dziesięciolecia będzie dobrze sprawiała radość z użytkowania. Musi być ona taka, jak lubisz, ponieważ finalnie zawsze to Ty będziesz użytkownikiem pomieszczenia i to Twoje wszelkie potrzeby powinna spełniać realizacja. Dokładamy wszelkich starań by cała współpraca zawsze była efektywna, a na Twojej twarzy gościł uśmiech.

Projektujemy zarówno nowoczesne, jak i klasyczne kuchnie

Za każdym razem łączymy trzy cechy takie jak estetykę, funkcjonalność, oraz dopasowanie do potrzeb klienta. Staramy się by każda z realizacji była ponadczasowa i wyróżniła się znakomitym wzornictwem, ale też dobrze służyła przez dziesiątki lat.

Zapraszamy do kontaktu

E-mail: kontakt@studio-kuchni.eu

Biuro – telefon:

 +48 737 470 123

 +48 737 470 123

niemieckaflaga +48 737 470 123

Studio-Kuchni.pl
Stylowe kuchnie w całej Unii Europejskiej

1990

1998

2006

2018

Napisz wiadomość

2 + 1 =

Od 23 lat realizujemy kuchnie na terenie południowej i centralnej Polski, oraz Unii Europejskiej.

Designmyinterior LTD

Dojedziemy w każde potrzebne miejsce. Kuchnie wykonujemy kompleksowo, od wymiarowania, przez projektowanie, aranżację, doradztwo, dobór każdego z elementów, dopasowanie najlepszych elementów do budżetu, oraz transport, montaż i obsługę po nim.

Na każdym z tych etapów zyskujesz pełne wsparcie doświadczonych ludzi pełnych pasji do tego co robią.

To dlatego każdego klienta traktujemy indywidualnie, bo jesteś dla nas najważniejszy. Pomożemy Ci dobrać każdy z elementów kuchni, zaprojektujemy ją w sposób ergonomiczny, funkcjonalny, piękny i trwały. Wierzymy w projektowanie kuchni na lata, które przy tym nie muszą kosztować majątku.

Obecnie rozwój technologii pozwala na uzyskanie wielu zamienników materiałów, przez co doświadczony projektant jest w stanie zaprojektować wyjątkową kuchnię.

W ofercie znajduje się również sprzęt AGD, jak i pełne doradztwo w jego doborze. Dzięki temu nie musisz tygodniami porównywać specyfikacji produktów i kupować w niepewności, czy dany sprzęt się sprawdzi.

Pomożemy Ci dobrać każdy element tak, abyś otrzymał to co naprawdę Cię interesuje.

Dodatkowo posiadamy dostęp do oferty studyjnej, niedostępnej w marketach.

Zapewniamy również akcesoria meblowe.

Współpracę możesz podjąć umawiając się na wymiarowanie pomieszczenia, w którym omówimy wszystkie niezbędne kwestie i przedstawimy Ci najlepsze rozwiązania, po dokładnym wysłuchaniu Twoich oczekiwań, stylu życia i preferencji.

Dołącz do nas na Facebooku:

Naszą największą dumą są klienci, którzy polecili nas innym i polubili na Facebooku

Kontakt E-mail:

kontakt@studio-kuchni.eu

Zadzwoń

Biuro – telefon:

 +48 737 470 123

 +48 737 470 123

niemieckaflaga +48 737 470 123