Pasjonujące wzornictwo w nowoczesnej kuchni.

Modne kuchnie coraz częściej przestają przypominać układem i wyglądem to do czego przyzwyczaiły nas stereotypy. Obecnie często nowoczesny mebel o wspaniałej stylistyce panującej do salonu czy innych wnętrz, okazuje się pomieszczeniem kuchennym. Podobnie jest w tym przypadku. Modne wnętrze stawia w pierwszej kolejności na olśniewający wygląd, a odpowiednia kolorystyką w niczym nie przypomina tej do której przywykliśmy. A jednak całość wygląda pasjonująco i przy dłuższym spojrzeniu znajdziemy tu nie tylko elegancki mebel ale przede wszystkim funkcjonalną kuchnię.

Świetnie wkomponowane w ścianę zostały wysokie szafy, dla których świetnym uzupełnieniem jest oświetlenie. Podkreśla ono symetryczny kształt zabudowy.

Natomiast centralnym punktem jest metaliczna powierzchnia, która dobrze komponuje się z drewnem. Bardziej kojarzy się ona z niezwykle eleganckim meblem do salonu, aniżeli typową nowoczesną kuchnią. Pomaga w tym również sama forma szaf, które zostały wkomponowane w ścianę, zamiast wystawać poza nią. Znajdziemy tutaj nawet lodówkę. Dalej znajdziemy dużą wyspę, która dodatkowo posiada dwa poziomy. Pierwszy o granitowej powierzchni zawiera miejsce na płytę wraz ze zlewozmywakiem. Można tutaj gotować bez obaw o jakiekolwiek uszkodzenie czy poplamienie powierzchni. Dodatkowo fenomenalnie wygląda i zapewnia ciekawe połączenie wraz z drewnem oraz metalowymi akcentami.

Niższy poziom został wykonany z litego drewna. Mamy tutaj typową funkcję jadalni, jednak w razie potrzeby możemy również gotować.

 Dzięki takim rozwiązaniom maksymalnie wykorzystujemy przestrzeń, co sprawia że gotowanie jest bardzo wygodne. Nad wyspą znajdziemy stylowy okap kuchenny pracujący wyłącznie na specjalne filtry. Dzięki temu może on przypominać rewelacyjną lampę, jednocześnie będąc okapem. Dodatkowo posiada on oświetlenie, zatem doskonale oświetla nam miejsce robocze. Spokojnie możemy traktować to pomieszczenie jako centrum domu i zwyczajnie spędzać tu wolny czas, ponieważ miejsca starczy na wszystko. Od porannej kawy, przez gotowanie obiadu całą rodziną. Wszystko to w pięknym, starannie zaplanowanym otoczeniu.

Podobne projekty:

angielskie_kuchnie2

Szykowna angielska kuchnia

Szykowna angielska kuchnia Kremowa angielska kuchnia o niezwykle szykownym oraz stylowym...

Tradycyjna wiktoriańska kuchnia

Tradycyjna wiktoriańska kuchnia Ponadczasowy wygląd można połączyć z praktycznościom. Wystarczy...

Kreatywnie i w dobrym guście

Kreatywnie i w dobrym guście Bardzo nowoczesna kuchnia, która jednak ma w sobie sporo przytulnego...
Ciekawy kontrast czerni z bielą 2

Ciekawy kontrast czerni z bielą

Ciekawy kontrast czerni z bielą Klasyczny układ w którym po środku jest wyspa kuchenna otoczona...