Pełne elegancji angielskie meble kuchenne

 

Piękna, oraz przestronna kuchnia w stylu angielskim. Ponadczasowy wygląd drewna uzupełniają starannie dobrane materiały, takie jak granitowe blaty oraz ceramiczny zlewozmywak. Zapewniają one naturalne piękno oraz ogromną trwałość. Jest to istotne, ponieważ kuchnie zmieniamy bardzo rzadko. Dlatego jej zmiana powinna być przemyślaną decyzją, warto postawić na trwałość. Takie materiały, jeśli o nie odpowiednio dbamy i konserwujemy, będą służyć dobrze przez dziesiątki lat. Dostojeństwa dodaje listwa ozdobna biegnąca u góry mebli. Do tego przy wyspie znajdują się tak zwane konsole, czyli ozdobne wsporniki rzeźbione w drewnie. Obszerne wyposażenie wnętrza gwarantuje, że w tej przestronnej kuchni pomieścimy wszystko czego potrzebujemy. Wygląd jest klasyczny, oraz ponadczasowy, jednak uzupełnieniem są wszystkie udogodnienia współczesnych czasów. Zatem oprócz sprzętu AGD wyposażonego w wszystkie nowoczesne funkcje ułatwiające gotowanie, wnętrza szafek wyposażone są w akcesoria usprawniające codzienne użytkowanie.

W pomieszczeniu znajdują się okna, zapewniające dużą porcję dziennego światła.

 Nad nimi przebiega zabudowa meblowa, aby odpowiednio wykorzystać specyfikę pomieszczenia. Po obu stronach są szafki z witrynami. Zawsze ładnie wygląda szafka, w której możemy zobaczyć wyeksponowane wnętrze. Możemy je wykorzystać, aby ułożyć tam dekoracje lub zastawę stołową. Obok zlewozmywaka są ozdobne filary rzeźbione w drewnie. Dobrze komponują się one z głębszymi szafkami które są obok. Całość tworzy jedyną w swoim rodzaju enklawę. Do tego zlew umieszczony jest zaraz przy oknie, więc możemy obserwować przestrzeń za oknem.

Kolorystyka jest jasna na całych meblach kuchennych za wyjątkiem blatów.

Te wykonane są w czarnym kolorze. Jest to dobrze dobrany kontrast powodujący, że meble lepiej komponują się z wnętrzem. Obok jest także wysoka zabudowa ze świetnie wkomponowaną lodówką. Pozostały sprzęt do zabudowy również został tutaj wkomponowany. Całość jest przykładem na to jak świetnie może wyglądać angielska kuchnia, jeśli jest dobrze zaprojektowana.

Podobne projekty:

Ponadczasowa elegancja francuskiego stylu

Ponadczasowa elegancja francuskiego stylu Dobrze widoczna jest monumentalna zabudowa nad piecem z...
angielskie_kuchnie2

Szykowna angielska kuchnia

Szykowna angielska kuchnia Kremowa angielska kuchnia o niezwykle szykownym oraz stylowym...

Pasjonujące wzornictwo w nowoczesnej kuchni

Pasjonujące wzornictwo w nowoczesnej kuchni. Modne kuchnie coraz częściej przestają przypominać...

Stonowane piękno

Stonowane piękno Przede wszystkim możemy tu zauważyć połączenie charakterystyczne dla angielskich...