Perfekcyjnie stonowana elegancja

Piękna kuchnia z wyspą w bardzo stonowanej kolorystyce nawiązującej do wnętrza. Zaprojektowana niezwykle funkcjonalnie, gdyż każdy z elementów rozmieszczony jest w ergonomiczny sposób. Ogromna przestrzeń blatu pozwala na przygotowanie posiłku bez wysiłku. Otwarty plan pozwala dodatkowo na gotowanie i rozmowę z przyjaciółmi w jednym czasie.

Kuchnia została dyskretnie wkomponowana w pomieszczenie będąc jego integralną częścią.

 Dzięki eleganckiej kolorystyce, dobrze łączy się z pozostałym wnętrzem. Dzięki temu, że została wykonana indywidualnie do tego domu, wykorzystano wszelkie zalety pomieszczenia. Wysokie szafki są drewniane, obok nich wtapiają się te w kolorze czarnego lakieru. Czerń dobrze pasuje do odcieni mebli, wygląda jak ich naturalnie przedłużenie. Odpowiednia paletą barw jest istotna aby nie przesadzić w żadną ze stron. Często to umiar oraz proporcje są wyznacznikiem elegancji. W tym przypadku został on w pełni zachowany, ponieważ całość zawiera zbliżone odcienie.

Całość utrzymana jest w minimalistycznej formie. Nie znajdziemy tutaj zbędnych ozdób czy też innych form niż geometryczne bryły.

Jest to nawiązanie do obecnie panujących trendów, ponieważ pozostałe wnętrze domu także jest nowoczesne. Dobrze aby kuchnia komponowała się z nim ponieważ jest jego istotną częścią, wokół której często toczy się wiele codziennych spraw. Wszystko dlatego, że przestała ona już być miejscem służącym wyłącznie gotowaniu. Obecnie musi być ona praktycznie zaplanowana, olśniewać wyglądem niczym wizytówką domu, a jeszcze przy tym w pełni oddawać potrzeby i gust właściciela. Nie jest to łatwe zadanie, jednak tutaj udało się w pełni.

Podobne projekty:

angielskie_kuchnie2

Szykowna angielska kuchnia

Szykowna angielska kuchnia Kremowa angielska kuchnia o niezwykle szykownym oraz stylowym...

Lekkość bieli prestiżowej kuchni w stylu angielskim

Lekkość bieli prestiżowej kuchni w stylu angielskim Lekka biel idealnie pasuje do kuchni w tym...

Drewniane akcenty w nowoczesnej kuchni

Drewniane akcenty w nowoczesnej kuchni Główny punkt kuchni stanowi wielofunkcyjna wyspa z...

Stonowana elegancja w angielskiej kuchni

Stonowana elegancja w angielskiej kuchni Proste kształty mebli zapewniają ponadczasowy wygląd....