Perfekcyjnie stonowana elegancja

Piękna kuchnia z wyspą w bardzo stonowanej kolorystyce nawiązującej do wnętrza. Zaprojektowana niezwykle funkcjonalnie, gdyż każdy z elementów rozmieszczony jest w ergonomiczny sposób. Ogromna przestrzeń blatu pozwala na przygotowanie posiłku bez wysiłku. Otwarty plan pozwala dodatkowo na gotowanie i rozmowę z przyjaciółmi w jednym czasie.

Kuchnia została dyskretnie wkomponowana w pomieszczenie będąc jego integralną częścią.

 Dzięki eleganckiej kolorystyce, dobrze łączy się z pozostałym wnętrzem. Dzięki temu, że została wykonana indywidualnie do tego domu, wykorzystano wszelkie zalety pomieszczenia. Wysokie szafki są drewniane, obok nich wtapiają się te w kolorze czarnego lakieru. Czerń dobrze pasuje do odcieni mebli, wygląda jak ich naturalnie przedłużenie. Odpowiednia paletą barw jest istotna aby nie przesadzić w żadną ze stron. Często to umiar oraz proporcje są wyznacznikiem elegancji. W tym przypadku został on w pełni zachowany, ponieważ całość zawiera zbliżone odcienie.

Całość utrzymana jest w minimalistycznej formie. Nie znajdziemy tutaj zbędnych ozdób czy też innych form niż geometryczne bryły.

Jest to nawiązanie do obecnie panujących trendów, ponieważ pozostałe wnętrze domu także jest nowoczesne. Dobrze aby kuchnia komponowała się z nim ponieważ jest jego istotną częścią, wokół której często toczy się wiele codziennych spraw. Wszystko dlatego, że przestała ona już być miejscem służącym wyłącznie gotowaniu. Obecnie musi być ona praktycznie zaplanowana, olśniewać wyglądem niczym wizytówką domu, a jeszcze przy tym w pełni oddawać potrzeby i gust właściciela. Nie jest to łatwe zadanie, jednak tutaj udało się w pełni.

Podobne projekty:

Kremowa angielska kuchnia 1

Kremowa angielska kuchnia

Kremowa angielska kuchnia To co charakteryzuje klasyczne kuchnie to najczęściej jasna lub kremowa...
Szlachetna angielska kuchnia 1

Szlachetna angielska kuchnia

Szlachetna angielska kuchnia Przestronna kuchnia w klasycznej formie. Masywna wyspa stanowi...
Piękna otwarta kuchnia 5

Piękna otwarta kuchnia

Piękna otwarta kuchnia Kuchnia zbudowana na otwartym planie, świetnie komponująca się z salonem....
Klasyczne kształty angielskiej kuchni 2

Klasyczne kształty angielskiej kuchni

Klasyczne kształty angielskiej kuchni. W dzisiejszych czasach tradycyjne kuchnie wyposażone są we...