Piękna, wygodna nowoczesna kuchnia

 

Duża nowoczesna kuchnia łącząca ze sobą fantastyczny wygląd i pełną funkcjonalność. Na środku znajdziemy wielofunkcyjną wyspę kuchenną. Jej blat w głównej części wykonany jest z kompozytu, czyli kamieniem łączonym z żywicą. Znajdziemy na niech także ogromny stalowy zlewozmywak z duża baterią i płytę grzewczą. Jest to bardzo funkcjonalne miejsce, łatwe w utrzymaniu czystości. Jednocześnie nie zwykle piękne na swój własny, minimalistyczny sposób.

Druga część wyspy wykonana jest z drewna, które stanowi część jadalnianą.

Można na niej zarówno gotować, jak i spożywać posiłki. Dodatkowo samym wyglądem znacząco ociepla zimne proste linie. Dzięki temu kuchnia zyskuje na niepowtarzalnym pięknie i nie jest nudna. Natomiast samo wnętrze szafek wyspy zostało maksymalnie wykorzystane poprzez zastosowanie szuflad i specjalnie dobranych segregatorów na odpady. Wszystko to gwarantuje ogromną ilość miejsca i porządek. Boczny rząd szafek stanowi tło dla wyspy, dlatego nie wyróżnia się kolorystycznie. Są to wysokie szafki zawierające w sobie ogromną lodówkę, a także zabudowany piekarnik. Pozostałe szafki do idealne miejsce do tego, by pomieścić wszystko czego potrzebujemy. Jednocześnie całość zaprojektowana jest tak, by oprócz idealnego wyglądu, samo gotowanie w kuchni było prawdziwą przyjemnością.

Dwa filary początkowo mogące wydawać się przeszkodą, również zostały umiejętnie wkomponowane w zabudowę. Przez to perfekcyjnie połączyły się z wyspą.

Pokazuje to, że każde pomieszczenie może zyskać kompletnie nowe możliwości, jeśli tylko wystarczająco starannie podejdziemy do etapu projektowania. Jednocześnie pomalowane na kolor ścian niczym nie wyróżniają się od pozostałych mebli. Kilka kolorów zostało tutaj umiejętnie połączonych, podobnie jak drewniane dodatki. Wszystko to komponuje się na niepowtarzalną nowoczesną kuchnię całkowicie wykorzystującą dostępną przestrzeń, oraz wszystkie dostępne rozwiązania techniczne. Dzięki temu efektowny wygląd połączony jest z najwyższą wygodą użytkowania.

Podobne projekty:

klasyczne_meble_kuchenne_1

Ponadczasowa forma klasycznej, zdobionej kuchni

Ponadczasowa forma klasycznej, zdobionej kuchni Piękna i ponadczasowa francuska kuchnia wykonane z...
angielskie_kuchnie2

Szykowna angielska kuchnia

Szykowna angielska kuchnia Kremowa angielska kuchnia o niezwykle szykownym oraz stylowym...

Inspirująca i jasna angielska kuchnia

Inspirująca i jasna angielska kuchnia Bardzo często klasyczne kuchnie wykonywane są w odcieniach...

Klasyczna architektura kuchni

Klasyczna architektura kuchni Przestronna tradycyjna francuska kuchnia w ładnym jasnym kolorze,...