Piękne oblicze klasycznej kuchni

Duże drzwi oraz okna świetnie oświetlają całe pomieszczenie. Pozwalają dostrzec piękny widok drzew, który sprzyja przyjemnej atmosferze. Jest tutaj mnóstwo naturalnego światła, które dodatkowo wspierane przez dwa żyrandole w centralnej części, oraz liczne światła punktowe w suficie. Pod szafkami również przebiega dodatkowe oświetlenie, wprost na przestrzeń roboczą.

Dlatego też tak wiele tutaj szuflad, dodatkowo przeplatających się z tradycyjnie otwieranymi szafkami.

Jeśli już mamy wystarczającą ilość światła, warto również abyśmy mieli dużo miejsca na przechowywanie składników do potraw, sztućców, zastawy stołowej czy chociażby przypraw.  Niczym w tradycyjnej angielskiej kuchni rustykalnej, mamy tutaj zatem tradycyjny wygląd połączony z rozwiązaniami dotąd znanymi z nowoczesnych kuchni. Oczywiście wszystkie systemy wewnątrz charakteryzują się cichym domykaniem, a same szuflady mają zwiększony udźwig do kilkudziesięciu kilogramów.

Ważne jest by podczas gotowania było również wystarczająco miejsca dla kogoś chcącego choćby poczytać gazetę przy blacie.

Domowników jest wiele, podobnie jak przyjaciół. Projektant zadbał o to, by wszystko rozplanowane było w bardzo praktyczny sposób. Elegancki efekt daje także mała ilość kontrastów czy niewielka paleta kolorów. To minimalizm jest tutaj największym atutem. Tutaj każdy element jest dokładnie przemyślany aby połączyć naturalny i elegancki wygląd materiałów, wraz z oczekiwaniami dotyczącymi funkcjonalności. Pomieszczenie zostało w pełni wykorzystane, razem z wszystkimi jego charakterystycznymi cechami. Pozwoliło to uniknąć błędów typowych przy projektowaniu kuchni, takich jak nieustawność. Wszystko mamy pod ręką, gotuje się przyjemnie, wszystko wręcz zachęca aby zaprosić znajomych na obiad, który wcześniej razem przygotujemy.

Podobne projekty:

klasyczne_meble_kuchenne_styl_angielski_na_zamowienie_1

Drewniana wyspa oraz ponadczasowa biel w tradycyjnej kuchni

Drewniana wyspa oraz ponadczasowa biel w tradycyjnej kuchni Całość sprawia wrażenie zarówno...
Piękna francuska kuchnia w domu jednorodzinnym - 3

Piękna francuska kuchnia w domu jednorodzinnym

Piękna francuska kuchnia w domu jednorodzinnym Pewnie wzory i układy francuskich kuchni są...
Unikalne połączenie w nowoczesnej kuchni 1

Unikalne połączenie w nowoczesnej kuchni

Unikalne połączenie w nowoczesnej kuchni Spójny i piękny wygląd, jakość materiałów, wyrafinowana w...

Znakomita zdobiona kuchnia francuska

Znakomita zdobiona kuchnia francuska Jasny kolor malowania drewna idealnie podkreśla jego...