Ponadczasowa elegancja francuskiego stylu

Dobrze widoczna jest monumentalna zabudowa nad piecem z niepowtarzalnym obrazem na glazurze. Indywidualna angielska kuchnia posiada wiele cech. Po obu stronach dodatkowo umieszczone zostały duże filary. Niekiedy spotykany specjalne okapy w stylu retro, jednak tutaj to cała zabudowa sprawia rewelacyjne wrażenie. Zabudowy został ogromny piec oraz dwie dodatkowe dolne szafki. Jest ona z pewnością wizytówką tego pomieszczenia, sprawia że nie znajdziemy drugiego o takim samym wyglądzie. Całość została zaprojektowana tak aby wykorzystać każdy centymetr pomieszczenia i wkomponować w nie meble kuchenne o niepowtarzalnym wyglądzie.

Sam układ tej francuskiej kuchni jest bardzo praktyczny.

Składa się z trzech Części. Pierwsza zawiera kuchenkę wraz z okapem. Piękną monumentalną zabudowę wraz z przeszklonymi kredensami po bokach. Centralna cześć to wyspa zlewozmywakiem o fantazyjnym obcym kształcie krawędzi. Półokrągły element to także szafki kuchenne, otwierane i w pełni praktyczne. Dałem są ozdobne wsporniki i listwy. Wyspę oświetla ogromne okno zapewniające dużą ilość światła dziennego. To dlatego kuchnia jest tak świetnie doświetlona. Dalsza część czyli osobna ściana zawiera w sobie wysokie szafy kryjące wewnątrz między innymi lodówkę czy piekarnik. Jest tutaj też cześć blatu roboczego do przygotowywania jedzenia. Warto zauważyć ozdobny gzyms nad wysokimi szafami, który perfekcyjnie podkreśla monumentalny charakter.

To właśnie fenomenalny wygląd sprawia, że kuchnia jest tak bardzo reprezentatywna.

Jest to centrum domu więc od razu cały dom nabiera zupełnie innego niż przedtem wyglądu. Każdy z elementów ozdobnych ma swoje zaplanowane miejsce, tak samo jak kształty ozdób. Dzięki temu zachowują one piękną klasyczną formę oraz właściwą proporcję. Przede wszystkim dominuje tutaj inspirująca zabudowa okapu o niezwykłej formie wspartej dwiema kolumnami. Jednak są także inne dekoracje takie jak chociażby listwy ozdobne w każdym miejscu mebli.

Podobne projekty:

Piękna francuska kuchnia w domu jednorodzinnym - 3

Piękna francuska kuchnia w domu jednorodzinnym

Piękna francuska kuchnia w domu jednorodzinnym Pewnie wzory i układy francuskich kuchni są...
Wyrazista-kuchnia-we-francuskim-stylu-1

Wyrazista kuchnia we francuskim stylu

Wyrazista kuchnia we francuskim stylu. Pierwszą rzeczą przyciągającą wzrok jest relaksująca...

Przestronna wiktoriańska kuchnia

Przestronna wiktoriańska kuchnia Zdecydowanie pewne zabudowy potrafią być ponadczasowe. Zwłaszcza...

Ekscytująca podłużna kuchnia

Ekscytująca podłużna kuchnia Często słyszymy, że dany rozmiar pomieszczenia wymusza małą ilość...