Ponadczasowa forma klasycznej, zdobionej kuchni

Piękna i ponadczasowa francuska kuchnia wykonane z ogromną dbałością o szczegóły. Widoczne jest to chociażby poprzez staranne wykonanie wszystkich rzeźbień. Biegną one na każdej możliwej przestrzeni. Nad meblami, pod nimi, na półkach, a nawet w ozdobnych stojakach na talerze. Blat oraz materiał na ścianie wyłożony jest marmurem. Jest to trwały materiał o fantastycznym wyglądzie. Oczywiście wymaga specjalnej impregnacji i dbania o niego, jednak w zamian za to odwdzięcza się ogromną trwałością. Będzie nas cieszył przez długie lata, umożliwiając komfortową pracę oraz będąc ozdobą nadającą pomieszczeniu niepowtarzalny charakter.

Mamy tutaj piękny półwysep, który z jednej strony pełni funkcję jadalni. Pomieści trzy wysokie krzesła, dając miejsce do jedzenia posiłków.

Oczywiście w parze z estetyką idzie także funkcjonalność. Całość zaplanowana jest tak, aby wykorzystać specyfikację wnętrza. Lodówka jest zaraz obok piekarnika. Obecnie technologia pozwala umieszczać te dwa urządzenia obok siebie. Oba są dobrze uszczelnione, rozwiązuje to problem różnicy temperatur. Obok na blacie jest także zlewozmywaku i płyta grzewcza. Obydwa urządzenia zostały wkomponowane w blat. Wewnątrz mebli znajdziemy wbudowane oświetlenie. Zawiasy zostały specjalnie wzmocnione oraz wyciszone, więc cechuje je wysoka kultura pracy.

Meble zbudowane są ma otwartym planie. Styl francuski słynie z pięknie ozdobionych mebli, zatem fantastycznie uzupełnią one wygląd pokoju dziennego.

Są odsłonięte, mamy na nie dobry widok, możemy więc bez żadnych problemów wyeksponować je w formie wizytówki wnętrza. Każdy gość odwiedzający nasz dom będzie mógł je podziwiać. Kuchnia ta nie pełni wyłącznie funkcji użytkowej, ale również dobrze wygląda. Czasy gdy służyła ona jedynie gotowaniu dawno są przeszłością. Obecnie można z dumą prezentować takie meble, ponieważ fantastycznie wyglądają.

Podobne projekty:

Znakomita zdobiona kuchnia francuska

Znakomita zdobiona kuchnia francuska Jasny kolor malowania drewna idealnie podkreśla jego...

Przestronna klasyczna kuchnia na otwartym planie

Przestronna klasyczna kuchnia na otwartym planie Od dawna kuchnia przestała być zamkniętym...
Nowoczesna czarna kuchnia z wyspą 1

Nowoczesna czarna kuchnia z wyspą

Nowoczesna czarna kuchnia z wyspą. Ścianę ozdabiają płyty ze specjalnego betonu. Łączy się to z...

Tradycyjna angielska kuchnia

Tradycyjna angielska kuchnia Kuchnia jest miejscem w którym gotujemy, spożywamy posiłki, czy po...