Chcesz maksymalnie wykorzystać swoją kuchnię? Więc nie marnuj żadnej przestrzeni. Szafka narożna jest świetna by właśnie tak uczynić. Z reguły jest tylko pustą przestrzenią, a tak naprawdę może służyć nam na wiele sposobów. Na sam początek można tam zorganizować znacznie więcej miejsca do Twojej kuchni. Jest tam też kilka innych możliwości na które można tą szafkę wykorzystać.

Zabudowana mikrofala i TV.
Zamiast dawać kuchenkę na blat, gdzie zajmuje bardzo dużo miejsca, można ją umieścić w wysokiej szafce narożnej. Dodatkowo nad nią może znaleźć się miejsce na telewizor.

Urządzenia AGD do zabudowy w szafce narożnej
Narożna szafka kuchenna jest również świetnym miejscem do zabudowanych urządzeń, takich jak piekarnik. Dzięki swoim wymiarom, wysoka narożna szafka z zabudowanymi urządzeniami zapewnia do nich świetny dostęp.

Przeszklona szafka i akcenty świetlne
Projektując szafkę narożną z przeźroczystym szkłem możemy wyeksponować pewną przestrzeń w kuchni. Nie zapomnij o oświetleniu, a efektem będzie Twoja własna mini galeria.

Otwarte szafki
Jeśli nie chcesz mieć wysokiej szafki narożnej, wtedy możesz mieć tylko dolną, a na górze półki. To wciąż da Ci ogromną ilość nowego wolnego miejsca do przechowywania rzeczy.

Narożna spiżarka
Możesz w wysokiej szafce zamontować kosz cargo, półki lub inne akcesoria, które umożliwią Ci stworzenie tam spiżarki i przechowywanie produktów.