Wyspecjalizowaliśmy się w projektowaniu kuchni, jednak oferujemy również…

Projektowanie architektury wnętrz…

•wnętrz mieszkalnych

– domów

– mieszkań

•wnętrz użyteczności publicznej

– sklepów

– restauracji

– biur

•wnętrz pojedynczych pomieszczeń

– łazienek

– kuchni

– salonów

– sypialni

Polegaj na wiedzy ekspertów.

Realizujemy zlecenia z najwyższymi standardami i nieprzeciętną dbałością o klienta, oraz jego potrzeby. Działamy na terenie całej Polski i Europy, siedziba firmy mieści się Nysie.
Projektowaniem zajmujemy się od 25 lat. Czas obecności na rynku, przebyte szkolenia i rekomendacje klientów, gwarantują Ci satysfakcję, oraz maksymalne wykorzystanie każdego metra pomieszczenia. Nasz doświadczony zespół sprawia, że projektowanie staje się przyjemną podróżą na każdym etapie. Pomagamy Ci na każdym etapie, od koncepcji, po realizację. Łączymy profesjonalizm, oraz najwyższe standardy z nieformalnością i ciepłymi relacjami, co sprawia że cały proces projektowania i wykonywania wnętrz jest przyjemnością.
Masz koncepcję na wnętrze? Zachowamy wszystkie Twoje wytyczne, zapewniając maksymalne funkcjonalne i estetyczne wykorzystanie walorów pomieszczenia, gwarantując uniknięcie błędów projektowych. Nie masz koncepcji? W oparciu o doświadczenie, pasję, wiedzę, zapewnimy Ci stuprocentowe wykorzystanie pomieszczenia, zgodne z Twoim stylem życia, gustem, potrzebami i budżetem.

Dlaczego my?

Wiedza architektoniczna

Posiadamy światowej klasy wiedzę architektoniczną, techniczną, pasję do dawania Ci nawet więcej niż oczekiwałeś.

Zgodnie z normami

Zawsze stosujemy się do przepisów i norm prawa budowlanego

Idealna kompozycja

Z nami oszczędzasz czas i zyskujesz pomieszczenie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb

Spełniamy wszystkie wymagania

Twoja satysfakcja jest najważniejsza. Nie jesteśmy zadowoleni, dopóki Ty nie jesteś

Często czujemy się przytłoczeni ilością możliwości, nie mamy koncepcji wnętrza

Wybór projektanta wnętrz jak i samego stylu zaprojektowania naszego pomieszczenia potrafi przysporzyć trudności. Czasami także nie jesteśmy w stanie dostrzec jak mocno dane wnętrze może się zmienić.
Projektując często jesteśmy przytłoczeni szeregiem elementów wymagających przemyślenia i wybrania najbardziej korzystnego rozwiązania. Niezależnie, czy jest do rozmieszczenie umeblowania, oświetlenie, używane materiały , czy też kolorystyka. Każdy z elementów wybieramy tak, by odpowiadał on naszym gustom i był w cenie adekwatnej do jakości. Projektowanie wnętrz to nie tylko funkcjonalność i właściwe rozmieszczenie każdego z elementów, to również: dobór odpowiednich faktur i wzorów, kolejność projektowania od formalnych części budynku, właściwe używanie palety kolorów, korzystanie z zasad jak 60-30-10 (60% kolor główny, 30% drugi kolor, 10% kolor dodatkowy), odpowiedni kontrast zimna i ciepła, oraz odzwierciedlanie indywidualnego stylu i gustu. Często bez konkretnej wiedzy technicznej łatwo o pomyłkę w konsekwencji czego jesteśmy zmuszeni do używania pomieszczenia które nam się nie podoba, co jedynie prowadzi do złości. Każdy z elementów w pomieszczeniu powierzamy w wykonanie profesjonalistom, którzy wykonują je zgodnie z naszym gustem, w przypadku wyboru niewłaściwej osoby często możemy nie tylko przepłacić, ale otrzymać projekt niezgodny z jakimikolwiek zasadami, oraz zwyczajnie budzący naszą niechęć. Jeśli w każdym elemencie wykończenia domu stawiamy na jakość, sama aranżacja i dobór materiałów, czy też koncepcja na układ pomieszczenia również powinna być zgodna z wszystkimi innymi elementami pomieszczenia.

Wsparcie na każdym etapie

Jeśli nie zajmujemy się od dwudziestu lat projektowaniem pomieszczeń, naturalnym jest że ciężko o profesjonalną wiedzę na temat doboru materiałów, zakupów w optymalnych cenach, czynienia pomieszczeń pięknymi i funkcjonalnymi.
Na przestrzeni lat odwiedziło nas wielu klientów. Początkowo niepewni swojej koncepcji, tego jak widzieliby dane pomieszczenie, oraz jak się zabrać za jego wykonanie, przedstawiali nam swoją wizję. Podczas konsultacji zawsze potrafiliśmy wydobyć co jest dla klienta najważniejsze, dlaczego pragnie zmienić pomieszczenie, jakie ma oczekiwania odnośnie budżetu i tego czemu ma pomieszczenie służyć. Po kolei przechodząc od określania oczekiwań, przez projektowanie i konsultacje z klientem, po finalny projekt – słyszeliśmy słowa zadowolenia i pochwały, a przede wszystkim satysfakcji naszych klientów. Naszą największą dumą jest satysfakcja i rekomendacja dotychczasowych klientów, którzy często prócz referencji i dobrego słowa, często wracają by ponownie skorzystać z naszych usług. 25 lata działania w branży to wiele historii odmienionych pomieszczeń, stworzenia miejsc tętniących radością i szczęściem, w które włożyliśmy wiele serca. Jesteśmy szczęśliwi mogąc Ci służyć fachową wiedzą i wsparciem na każdym etapie projektowania pomieszczenia.

Co nas wyróżnia?

Doświadczony projektant. 25 letnie doświadczenie, referencje, wiedza techniczna i praktyczna

Na przestrzeni lat uczestniczyliśmy w wielu kursach, szkoleniach, realizując projekty będące coraz większymi wyzwaniami. Aktualnie jesteśmy w stanie przekształcić każde, nawet najbardziej nieustawne pomieszczenie w takie, które może znaleźć się na okładce branżowego miesięcznika.  Z przyjemnością zaprezentujemy Ci umiejętności w praktyce, dając projekt zgodny z oczekiwaniami, budżetem, stylem i gustem. Dodatkowo zawsze staramy się byś dostał nawet więcej niż oczekujesz, wychodząc z propozycjami, koncepcjami, wszystkim co może pomóc w stworzeniu idealnego pomieszczenia.użytku na lata.

Dostęp do materiałów i producentów, rabaty

Pozostając w kontakcie z klientami, wiemy jak sprawdzają się dane materiały. Wiemy, których mebli i materiałów unikać gdyż często okazują się zwykłą stratą pieniędzy. Wiele rzeczy ładnie wygląda będąc nowymi na wzorniku lub sklepowej ekspozycji, jednak w praktyce okazuje się, że w toku normalnego użytkowania okazują się szybko psuć i tracić swoje właściwości. Pomożemy CI dobrać najlepsze materiały, akcesoria, meble, w najlepszych, preferowanych przez Państwa cenach. Wszystko po to by projekt nie tylko ładnie wyglądał na komputerze, ale sprawiał radość z użytkowania, był trwały i przeznaczony do użytku na lata.

Najlepiej dobrany asortyment do Twoich potrzeb

Każdy z elementów wyposażenia wnętrza dobieramy tak, by był zgodny z Twoim gustem, potrzebami, budżetem. Przede wszystkim wsłuchujemy się w oczekiwania i pomagamy wybrać ofertę która będzie najlepsza.

Jak działamy?

1. Inwentaryzacja architektoniczna oraz dokumentacja fotograficzna

Przyjeżdżamy do pomieszczenia lub na plac budowy by zebrać wszystkie wymiary i szczegóły techniczne niezbędne do realizacji projektu. Jest to istotne przede wszystkim dlatego, byśmy mogli określić co możemy, a czego nie możemy stworzyć w danym pomieszczeniu. To wtedy najczęściej rodzą się pierwsze koncepcje i propozycje, chociażby jakich możemy użyć rozwiązań i materiałów. Zebranie wymiarów pozwala nam uniknąć sytuacji, gdy projekt komputerowy jest niezgodny z rzeczywistością ze względu na złe wymiary. Dlatego bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za wymiarowanie.

2. Projekt funkcjonalny

Projekt obejmuje rzut z propozycją ścian działowych, rozmieszczenia mebli, urządzeń i sanitariatów. Wykonany jest on w formie 2d, czyli widzimy z góry rozrysowane poszczególne elementy pomieszczenia. Przygotowanie kilku propozycji projektów funkcjonalnych pozwala nam wybrać najbardziej dogodny dla nas układ i przejść do następnego etapu. Najczęsciej na tym etapie rozważane są ewentualne zmiany rozmieszczenia ścian działowych by zmienić metraż pomieszczeń, oraz ustalana ogólna idea która przyświeca realizowanemu projektowi.

3. Projekt koncepcyjny

Trójwymiarowe wizualizacje pomieszczeń. Jest to wyczekiwany przez klientów etap, w którym po raz pierwszy możemy zobaczyć jak będzie wyglądało nasze pomieszczenie. Spotykając się wspólnie z klientem, na tym etapie mając trójwymiarową wizualizacje możemy dokonać wielu zmian, by finalna wersja wizualizacji jeszcze bardziej wpasowywała się w oczekiwany styl, rozwiązania, wygląd, budżet. Na tym etapie przedstawiamy propozycję nie tylko rozmieszczenia elementów, ale również kolorystyki.

4. Sporządzenie wykazu mebli i materiałów użytych w projekcie

Projekt wykonawczy obejmuje sporządzenie wykazu mebli , materiałów, akcesoriów, sanitariatów, użytych w projekcie. Przygotowujemy zarówno potrzebną ilość, jak i wykaz sklepów gdzie dany materiał można otrzymać na najlepszych warunkach, takich jak choćby najdłuższa dodatkowa gwarancja. W przypadku mebli również zapewniamy wyceny i ewentualne polecenia u zaprzyjaźnionych, sprawdzonych w praktyce wykonawców.

5. Przygotowanie zamówień

Nie zamawiamy materiałów za klienta, tylko przygotowujemy spis zawierający nazwę, ilość, budżet i dostawcę na najlepszych warunkach. Klient zamawia towary sam, my chętnie służymy doświadczeniem i wsparciem.

6. Dokumentacja techniczna

Gdy mamy zaakceptowany projekt i wykaz materiałów, przechodzimy do kolejnego etapu. Na tym etapie proces kreacji wnętrza jest zakończony, pora przejść do jego wykonania. Przygotowana dokumentacja techniczna to instrukcja dla ekipy budowlanej jak krok po kroku wykonać pomieszczenie zgodnie z projektem, czyli ustaleniami i wizją wspólnie opracowaną.

 

Pełna dokumentacja techniczna zawiera:

– Projekty podłóg (kolorystyka, materiały)

– Projekty podwieszanych sufitów i oświetlenia

– Projekty wszystkich ścian (okładziny: tapety, kafle, itd.)

– Projekty mebli do kuchni i pozostałych wykonywanych na zamówienie

– Projekty łazienki z uwzględnieniem armatury, ceramiki, okładzin podłogowych i ściennych

– rysunki wykonawcze dla ekipy budowlanej

– Schemat gniazd elektrycznych, włączników oświetlenia, przyłączy wodno kanalizacyjnych

Oraz przygotowane wizualizacje ułatwiające prace wykonawcom.

7. Wycena prac wykończeniowych

Na życzenie klienta możemy przekazać wymagane prace wykończeniowe do wyceny u zaprzyjaźnionych, sprawdzonych ekip budowlanych. Partnerskie ekipy budowlane dobieramy pod kątem zarówno profesjonalizmu, jakości pracy, jak i przede wszystkim umiejętności czytania rysunków technicznych. Dzięki temu masz pełną pewność, że unikniesz przykrych niespodzianek wynikających z niekompetencji. Właściwe czytanie rysunków technicznych zagwarantuje pełną zgodność finalnej realizacji z projektem.

8. Nadzór 'pod klucz' (opcja dodatkowa)

Projekt wykonawczy obejmuje sporządzenie wykazu mebli , materiałów, akcesoriów, sanitariatów, użytych w projekcie. Przygotowujemy zarówno potrzebną ilość, jak i wykaz sklepów gdzie dany materiał można otrzymać na najlepszych warunkach, takich jak choćby najdłuższa dodatkowa gwarancja. W przypadku mebli również zapewniamy wyceny i ewentualne polecenia u zaprzyjaźnionych, sprawdzonych w praktyce wykonawców.

Oferta?

PROJEKT FUNKCJONALNY 20 - 30 zł/m²

ok_studio-kuchnieu Opracowanie 2 układów funkcjonalnych wnętrza w formie 2D.

ok_studio-kuchnieu Projekt układu ścian, sufitów, posadzek, rozmieszczenia punktów elektrycznych.

 

PROJEKT KONCEPCYJNY 55 - 90 zł/m²

ok_studio-kuchnieu *GRATIS PROJEKT FUNKCJONALNY* +

ok_studio-kuchnieu Inwentaryzacja (wizja lokalna pomieszczeń wraz z wypełnianiem dokumentacji otrzymanej od Klienta, mierzenie lokalu oraz dokumentowanie fotograficzne)

ok_studio-kuchnieu Po akceptacji układu funkcjonalnego, przygotowanie wizualizacji z propozycjami kolorystycznymi, po 2 wizualizacje na pomieszczenie + rzut 3d całości, bądź wybranego pomieszczenia

 

PROJEKT WYKONAWCZY 80-150 zł/m²

ok_studio-kuchnieu*GRATIS PROJEKT KONCEPCYJNY* +

ok_studio-kuchnieu Sporządzanie dokumentacji wykonawczej (rzuty + przekroje)

 

ok_studio-kuchnieu Spis, dobór, ewentualna kompletacja elementów wyposażenia

ok_studio-kuchnieu Opracowanie kosztorysu

 

ok_studio-kuchnieu Opcjonalnie – nadzór budowlany

 

Szanowni Państwo, podane powyżej widełki cenowe są orientacyjne. Na cenę projektu wpływa zakres opracowania, skomplikowania, metrażu – stąd każdy wyceniany jest indywidualnie. Skontaktuj się z nami by poznać szczegółową ofertę.

Kontakt?

EMAIL

ania@studio-kuchni.eu

TELEFON

(0048) 737 470 123

 

(0048) 506 990 166

7 + 12 =