Przy tak wielu rzeczach, które potrzebujesz przechować w kuchni ma wymiar, chcesz by Twoja kuchnia była tak duża jak to tylko możliwe. Prawdziwym wyzwaniem jest znaleźć odpowiednią kombinację otwartych szafek, zamkniętych i funkcjonalnego wyglądu, który przy tym nie będzie nudny.

Kredens kuchenny lub spiżarnia

Duży kredens lub spiżarnia, tradycyjna, czy w formie wysuwanego wysokiego kosza cargo – świetnie nada się do przechowywania produktów. Spiżarnia może być zarówno otwarta, jak i za zamkniętymi drzwiami.

Wyspa kuchenna

Do zwiększenia pojemności świetnie sprawdzi się wyspa kuchenna. Możesz w niej przechowywać znacznie więcej rzeczy. W wyspie również możesz zastosować szafki otwarte i zamknięte.

Duża ilość blatów kuchennych

Większa ilość blatów kuchennych to nie tylko większa przestrzeń robocza, ale też więcej miejsca na przechowywanie różnych rzeczy.

Kosze na wino i chłodziarki

Jeśli posiadasz kolekcje win i przechowujesz ją w kuchni, odpowiedni kosz na wino lub chłodziarka będą doskonałym rozwiązaniem na utrzymanie porządku w pomieszczeniu. Kosz na wino szczególnie efektownie wygląda w kuchni prowansalskiej.