Przestronna biała kuchnia we francuskim stylu.

Zaprojektowana jest w ponadczasowy sposób. Układ zawiera wyspę kuchenną na samym środku, wokół niej narożną ścianę mebli. Na ścianie znajdziemy granit nadający atrakcyjne wzornictwo świetnie przełamujące stonowaną kolorystykę mebli. Jest to elegancki dodatek, który sprawia że całość jest jeszcze bardziej atrakcyjna. Meble zostały wykonane na niestandardową wysokość i sięgają aż do sufitu. Dzięki czemu wyglądają imponująco. Szczególnie pięknie wygląda starannie wykonana listwa wieńcząca u góry mebli łącząca je z sufitem. Jest ona wykonana prawie do samego sufitu przez co jeszcze bardziej wizualnie podwyższa kuchnię. Posiada ona proste kształty nawiązujące dekoracjami do pozostałych ozdób wykonanych we francuskim stylu.

Podłoga i sufit zawierają geometryczne wzory.

Pięknie wygląda kamień na podłodze położony ze specjalnymi kształtami na suficie. Francuska kuchnia słynie ze zdobień, jednak musiały być one odpowiednio dobrane aby dobrze wkomponować ją do pomieszczenia. Dlatego też został użyty kamień na ścianie nas blatem, oraz rzeźbione ozdoby. Obecne są one między innymi przy wyspie kuchennej jako wsporniki. Bardzo ładnie uzupełniają one duży kamienny blat. Z obu stron dodatkowo posiada on odpaleniu uformowane ozdoby z drewna przez co wyspa idealnie komponuje się z pozostałą częścią mebli. Duża jednolita tafla blatu gwarantuje nam mnóstwo miejsca do gotowania potraw. Dodatkowo jej krawędzie zakończone są w atrakcyjny sposób poprzez podwójnie obłą krawędź. Szafki pod spodem zapewniają miejsce na naczynia czy zapasy niezbędne do gotowania większych dań.

Pięknie wygląda także wysoki kredens z boku wyspy.

Wąskie przeszklone szafy rozciągają się prawie do samego sufitu. Na dole umieszczone zostały wąskie szuflady. Nadadzą się idealnie do przechowywania sztućców lub przypraw. Staranne przemyślany został również układ ponieważ lodówka, zlewozmywak i piekarnik, umieszczone są na planie trójkąta. Odległości zostały odpowiednio zachowane, więc nie będziemy robić zbędnych kroków w trakcie gotowania. Całość jest w eleganckim i ponadczasowym białym kolorze, dobrze pasującym do drewna. Również sam kształt drewnianych ozdób świetnie pasuje do francuskich kuchni. Dzięki temu nawet po kilkudziesięciu latach pomieszczenie wciąż będzie wyglądało atrakcyjnie. Dodatkowo mamy tutaj wszystkie współczesne ułatwienia takie jak sprzęt do zabudowy, czy też wyciszone szuflady.

Podobne projekty:

klasyczne_meble_kuchenne_1

Ponadczasowa forma klasycznej, zdobionej kuchni

Ponadczasowa forma klasycznej, zdobionej kuchni Piękna i ponadczasowa francuska kuchnia wykonane z...
klasyczne_meble_kuchenne_styl_angielski_na_zamowienie_1

Drewniana wyspa oraz ponadczasowa biel w tradycyjnej kuchni

Drewniana wyspa oraz ponadczasowa biel w tradycyjnej kuchni Całość sprawia wrażenie zarówno...
elegancka_otwarta_kuchnia_1.jpg

Elegancka otwarta kuchnia

Elegancka otwarta kuchnia Charakterystyczna zieleń przeplata się z drewnianymi akcentami. Tworzy...

Znakomita zdobiona kuchnia francuska

Znakomita zdobiona kuchnia francuska Jasny kolor malowania drewna idealnie podkreśla jego...