Przestronna i elegancka francuska kuchnia

Mamy tutaj wygodny układzie trzech rzędów mebli kuchennych we francuskim stylu.  Umieszczone są one przy ścianie, między nimi jest wyspa kuchenna. Interesującą rolę pełni tutaj także strop, który wykorzystany został jako element dekoracyjny. Odsłonięte belki stropowe wspaniale komponują się z meblami stanowiąc wyjątkową i niepowtarzalną ozdobę. Rzecz która wcześniej mogła być uznawana za wadę, tutaj została w fenomenalny sposób zamieniona w niepowtarzalną zaletę. Wiele rzeczy można wykonać w atrakcyjny sposób jeśli tylko posiada się na nie pomysł. Podobnie tutaj z racji tego, że pomieszczenie jest dużych rozmiarów, to sama kuchnia także została do nich dopasowana. Wszystko to jednak przy zachowaniu odpowiednich proporcji niezbędnych dla wygody oraz funkcjonalnemu układowi mającymi na celu maksymalnie zwiększyć komfort pracy w pomieszczeniu. Wszystkie udogodnienia temu służą, dlatego nie zapomniano o współczesnych  rozwiązaniach. Sprzęty gospodarstwa domowego posiadają w sobie najnowsze funkcje i technologie, jednak sama ich obudowa stylizowana jest na kolekcję retro. Dzięki temu nie musimy godzić się na żadne kompromisy w kwestii jakości, funkcjonalności, oraz wyglądu. Tradycyjna kuchnia francuska pozostaje zgodna z kanonami projektowania, jednak wciąż praca w niej to wygoda za sprawą wszystkich udogodnień.

Centralna część zawiera wyspę kuchenną z grubym drewnianym blatem.

Pięknie wyglądają ozdoby pod spodem, wsporniki i rzeźbienia. Nadają one indywidualnego charakteru, oraz sprawiają że wygląda ona imponująco. Pracować możemy przy każdej z jej stron, co jest świetnym rozwiązaniem w przypadku tego pomieszczenia ponieważ aż z trzech stron mamy tutaj dostęp do mebli pod ścianą. Na górze mamy blat wykonany z drewna o specyficznych i starannie wykończonych krawędziach. Pod blatem z obu stron znajdziemy natomiast dolne szafki, idealne do przechowywania zastawy stołowej. Krawędzie blatu wychodzą poza meble, dlatego możemy przystawić obok krzesła i mieć miejsce aby wygodnie napić się kawy. Jest to fantastyczne miejsce do gotowania posiłków ponieważ z każdej strony mamy łatwy dostęp do blatu roboczego. Nic nie stoi na przeszkodzie abyśmy gotowali również w większym gronie.

Przy jednej ze ścian znajdziemy wysoką zabudowę wewnątrz której znajduje się zabudowana lodówka.

Została ona umiejętnie wkomponowana w zabudowę godną prawdziwie reprezentacyjnej francuskiej kuchni. U góry znajdują się specjalne rzeźbione listwy wieńczące, dzięki którym zabudowa wydaje się jeszcze wyższa. Dalej mamy niskie szafki z czarnym granitowym blatem. Jest on elegancki a przy tym wytrzymały i odporny na zarysowania.

Podobne projekty:

Kremowa angielska kuchnia 1

Kremowa angielska kuchnia

Kremowa angielska kuchnia To co charakteryzuje klasyczne kuchnie to najczęściej jasna lub kremowa...
angielskie_kuchnie2

Szykowna angielska kuchnia

Szykowna angielska kuchnia Kremowa angielska kuchnia o niezwykle szykownym oraz stylowym...
Francuska przestronna kuchnia z wyspa-3

Francuska przestronna kuchnia z wyspą

Francuska przestronna kuchnia z wyspą. Na przestrzeni lat sposób projektowania, oraz wykonywania...

Komfort połączony z elegancją francuskiej kuchni

Komfort połączony z elegancją francuskiej kuchni W przypadku tej klasycznej francuskiej kuchni...