Przestronna klasyczna kuchnia na otwartym planie

Od dawna kuchnia przestała być zamkniętym pomieszczeniem służących wyłącznie do gotowania. Nawet jeśli wyglądem nawiązuje do tradycyjnego angielskiego stylu, to nadal może być elegancką ozdobą całego domu. Tak właśnie jest w tym przypadku, ponieważ wykonana została na otwartym planie, czyli nie jest osobnym pomieszczenie. Dzięki temu płynnie przechodzi do dużego salonu, w czym pomaga jednolita drewniana podłoga. Dzięki temu nie widzimy żadnej wyraźnej bariery między pokojami.

Istotne są również meble w pokoju dziennym, które są identyczne jak te kuchenne. Świadczy to o wysokiej jakości zarówno wykonania jak i wyglądu każdego z nich.

Nie przypominają one typowych klasycznych mebli kuchennych, natomiast poprzez liczne dekoracyjne panele i rzeźbienia świetnie komponują się w tej reprezentacyjnej części domu. Dwie duże witryny umieszczone są po obu stronach kominka, który również zabudowany został w takim samym stylu. Nad kominkiem znajduje się telewizor, do którego także wykonana została rzeźbiona obudowa. Podobnie jak dolne meble kuchenne które płynnie przechodzą od salonu aż do zabudowy okapu. Jest to rozwiązanie znane z najnowszych trendów, gdzie angielska kuchnia pełni wiele funkcji.

Tutaj również przestało być to miejsce w którym wyłącznie gotujemy.

Możemy tutaj także jeść czy po prostu usiąść i spotkać się z najbliższymi. Pomogą w tym krzesła umieszczone przy wyspie, która to pełni wiele funkcji. Przede wszystkim jest atrakcyjną ozdobą ponieważ cała wykonana jest z rzeźbionego drewna o eleganckim kształcie. Posiada ona też blat wykonany z ciemnego drewna, które perfekcyjnie kontrastuje z pozostałymi elementami w kolorze białym. Niespodzianką jest specjalny kształt blatu, który kryje w sobie miejsce na zlewozmywak oraz fragment kamiennego blatu. Możemy tutaj przygotowywać dania, oraz cieszyć się innymi zaletami dwóch poziomów. Jak choćby to, że bardzo dyskretnie i subtelnie łączą zalety dwóch materiałów takich jak kamień, czy drewno.

Podobne projekty:

Tradycyjna wiktoriańska kuchnia

Tradycyjna wiktoriańska kuchnia Ponadczasowy wygląd można połączyć z praktycznościom. Wystarczy...
Eleganckie połączenie we Francuskiej Kuchni 3

Eleganckie połączenie we Francuskiej Kuchni

Eleganckie połączenie we Francuskiej Kuchni Bardzo często klasyczne kuchnie wykonywane są w...
Kremowa klasyczna kuchnia-1

Kremowa klasyczna kuchnia

Kremowa klasyczna kuchnia Dobrze oświetlona oraz słoneczna francuska kuchnia z wyspą. Pod ogromnym...

Nastrojowa klasyczna kuchnia w stylu francuskim z wyspą

Nastrojowa klasyczna kuchnia w stylu francuskim z wyspą Nastrojowa, klasyczna kuchnia w stylu...