Przestronna wiktoriańska kuchnia

Zdecydowanie pewne zabudowy potrafią być ponadczasowe. Zwłaszcza francuskie kuchnie, które pomimo upływu lat zachowują podobną formę oraz nie wychodzą z mody. Niektóre trendy przychodzą, by szybko zostać zastąpionymi przez inne. Jest jednak pewien kanon elegancji, który pozostaje niezmienny. Jednym z nich jest biały lub czarny kolor, które to obydwa przejawiają się tutaj. Zawsze będą na czasie, stanowiąc bazę do dodatków. Takimi jest choćby szykowny żyrandol, nadający kolorystycznego akcentu. Pod nim znajdziemy dużą, dwupoziomową wyspę kuchenną. Wyższy pierwszy poziom składa się z grubego drewna. Możemy przy nim ustawić krzesła i spokojnie jeść, czy też popijać wino. Możemy również przygotowywać posiłki mając ogromną dostępną przestrzeń. W zasadzie dostępny blat roboczy jest głównie na wyspie. Właśnie dlatego jest go aż tak dużo, z łatwością przygotujemy na nim nawet najbardziej złożony obiad. Boki wyspy to ozdobne drewniane kształty. Przeplatają się kształty ramki z okrągłymi formami. Dzięki odpowiednim proporcją nadają one zarazem łagodny, oraz elegancki kształt. Środek pod zlewozmywakiem to miejsce na wysuwany elektronicznie sortownik na odpady. Po środku są natomiast szafki służące do przechowywania niezbędnych rzeczy. Ogromnym ułatwieniem będą dwa rzędy szuflad, w których trzymać możemy na przykład sztućce. Będziemy mieć je zawsze pod ręką.

Ściana z meblami zawiera figurki, które stanowią niepowtarzalną ozdobę. Na wzór francuskiego stylu znajdują się one w specjalnej półokrągłej wnęce

Na wzór francuskiego stylu znajdują się one w specjalnej półokrągłej wnęce. Dookoła figurek są przeszklone szyby i szuflady. Górna część, oraz boczna, aż do samego sufitu wyposażona jest w rzeźbione dekoracyjne elementy, Pięknie wyglądają drewniane filary idealnie wkomponowane w ścianę, podobnie jak ozdobna listwa biegnąca aż do sufitu. Zaraz przy suficie zastosowano ozdobny gzyms, także zawiera podświetlenia, dzięki temu możemy zastosować odpowiednią grę świateł. Po środku znajduje się wielofunkcyjny piec, którego wnęka wyłożona jest białym granitem. Świetnie nawiązuje on do jasnego koloru mebli, dobrze komponuje się z kolorystyką, oraz nie zaburza jej. Wewnątrz ukryty jest także okap. Dół szafek stanowi ogromna ilość szuflad. Znacznie ułatwiają one organizowanie wnętrza dzięki specjalnym wkładom, oraz pozwalają lepiej wykorzystać dowolną przestrzeń.

Po przeciwnej stronie umiejscowiona została lodówka.

 Ona sama także wygląda ciekawie, ponieważ składa się z dużej lodówki połączonej z chłodziarką na wino. Jest ona dodatkowo podwyższona takimi samymi listwami ozdobnymi jak w pozostałych częściach mebli. Jej boki stanowią monumentalne filary, dzięki czemu tworzy ona jedną oddzielną bryłę, jednak idealnie łączącą się z pozostałymi elementami. Jej wzornictwo także dopracowane jest w najmniejszym szczególe, idealnie świadczy o tym chociażby pieczołowitość z jaką wykonano każde rzeźbienie. Jest ona symetryczna, przy tym bardzo szykowna.

Podobne projekty:

Przestronna biała kuchnia we francuskim stylu.

Przestronna biała kuchnia we francuskim stylu. Zaprojektowana jest w ponadczasowy sposób. Układ...

Tradycyjna wiktoriańska kuchnia

Tradycyjna wiktoriańska kuchnia Ponadczasowy wygląd można połączyć z praktycznościom. Wystarczy...

Piękna pół okrągła kuchnia

Piękna pół okrągła kuchnia Ponadczasowa biel idealnie komponuje się z pół okrągłym kształtem...
Piękna, wygodna nowoczesna kuchnia 1

Piękna, wygodna nowoczesna kuchnia

Piękna, wygodna nowoczesna kuchnia   Duża nowoczesna kuchnia łącząca ze sobą fantastyczny...