Srebrne akcenty nowoczesnej kuchni

Nowoczesne kuchnie cechuje minimalistyczny wygląd, który jednak skrywa ogromną liczbę detali oraz przydatnych funkcji. Podobnie jest i tym razem ponieważ fantastyczny blat ze specjalnie dobranego marmuru został dodatkowo przedłużony do samej podłogi. Ciekawym elementem jest zlewozmywak również wykonany z tego samego materiału co blat. Dodatkowo na blacie znajdziemy płytę grzewczą. Poniżej natomiast są szafki dolne z wnęka na krzesła, ponieważ sama wyspa może pełnić wiele funkcji.

Świetnie wygląda stał na wysokich szafach pod ścianą. Jest to bardzo nowoczesny materiał o niepowtarzalnym wyglądzie.

W połączeniu z bielą nadaje przyjazny oraz przytulny choć bardzo nowoczesny klimat.,Nadaje do pomieszczeniu własnego charakteru, podobnie jak jedna otwarta wąska szafa z półkami. Jest ona dodatkowo podświetlana, dzięki czemu wygląda super nowocześnie. Po otwarciu szaf znajdziemy wewnątrz takie ciekawostki jak ukryty piekarnik, czy lodówka. Najnowsza technologia pozwala umieszczać te sprzęty obok siebie i oba posiadają bardzo wydajną wentylację. Zatem to co z wierzchu wygląda jak niezwykle elegancka i modna szafa pochodząca wzrost z pokoju dziennego, tak naprawdę jest w pełni funkcjonalną kuchnią w której można bardzo przyjemnie i wygodnie gotować. Wszystko mamy tutaj w zasięgu dłoni, z wierzchu wygląda na zwykły mebel, jednak dopiero po odkryciu wszystkich funkcji okazuje się jak wiele zalet zostało zamieszczonych na niewielkiej przestrzeni.

Nowoczesne materiały pozwalają osiągać rewolucyjne wzornictwo.

Kuchnia ta z pewnością wygląda świetnie, jednak równie wygodnie się z niej korzystać. Choćby za sprawą wysuwanych koszy czy cichych zawiasów i szuflad. W dzisiejszych czasach nie musimy iść na kompromisy, jeśli tylko mądrze rozplanujemy całość. Na pewno dobrze jeśli pomieszczenie oddaje osobowość właściciela oraz spełnia wszystkie jego potrzeby. Błyszcząca stal oraz elegancki biały granit z pewnością spełniają wszystkie potrzeby wizualne, a mądry plan pomieszczenia i użyte technologie gwarantują wygodę użytkowania.

Podobne projekty:

Przestronna biała kuchnia we francuskim stylu.

Przestronna biała kuchnia we francuskim stylu. Zaprojektowana jest w ponadczasowy sposób. Układ...

Znakomita angielska kuchnia

Znakomita angielska kuchnia   Staranność i perfekcję widać na każdym kroku. Wszystkie...
Unikalne połączenie w nowoczesnej kuchni 1

Unikalne połączenie w nowoczesnej kuchni

Unikalne połączenie w nowoczesnej kuchni Spójny i piękny wygląd, jakość materiałów, wyrafinowana w...
Stylowa półokrągła kuchnia 3

Stylowa półokrągła kuchnia

Stylowa półokrągła kuchnia Rewelacyjny, nietypowy wygląd zapewnia pół okrągła konstrukcja wyspy....