Starannie wykonana angielska kuchnia

Wygląd tradycyjnej angielskiej kuchni można umiejętnie połączyć z rustykalnymi akcentami takimi jak wiszący element nad wyspą. Świetnie nadaje się on dodatkowo do pokazania na nim patelni. Możemy też zawiesić tam inne rzeczy, które uczynią pomieszczenie jeszcze bardziej indywidualne i przytulne. Nawiązuje on wyglądem do wyspy kuchennej, która także posiada wiele interesujących smaczków. Przede wszystkim widoczny jest jej kształt, dwie zaokrąglone krawędzie, oraz cztery wspierające kolumny. Znajdziemy tutaj także wbudowany stojak na wino. Może ono leżakować w temperaturze pokojowej. Bardzo ciekawym elementem są szafki z pół okrągłymi frontami, wysuwają się one całe z wyspy. Blat z czarnego granitu posiada wbudowany zlewozmywak, drugi w pomieszczeniu i służący głównie jako pomoc przy gotowaniu.

Cała zabudowa posiada charakterystyczne dla angielskiego stylu choć dość stonowane ozdoby wykonane z drewna.

Dookoła wyspy kuchennej trzy ściany zabudowane są na kształt podkowy.  Całość skomponowana jest tak by dobrze się uzupełniać, jednak unikać przesytu. Po jednej stronie jest wysoka szafa z lodówką. Pięknym akcentem jest wysoka kolumna zaraz przy lodówce. Takie kolumny znajdziemy także na wyspie, oraz przy kuchence. To właśnie dbałość o takie detale czyni kuchnie wyjątkową i wysokiej jakości. W środkowej części jest okno świetnie oświetlające całe pomieszczenie. Po obu stronach znajdziemy wiszące szafki, a na całej długości poniżej są dolne szafki z granatowym blatem.

Jednolita kolorystyka ładnie komponuje się z czarnym blatem kuchennym.

 Wykonany jest on z trwałego granitu. Czarna jest również duża kuchenka pozwalająca gotować obiad dla całej rodziny. Na jej górze znajdziemy płytę grzewczą nad którą jest okap. W dolnej części znajdziemy piekarnik. Dodatkowy piekarnik oraz mikrofala są również po bokach w zabudowie meblowej.

Podobne projekty:

Szlachetna angielska kuchnia 1

Szlachetna angielska kuchnia

Szlachetna angielska kuchnia Przestronna kuchnia w klasycznej formie. Masywna wyspa stanowi...
Piękna francuska kuchnia w domu jednorodzinnym - 3

Piękna francuska kuchnia w domu jednorodzinnym

Piękna francuska kuchnia w domu jednorodzinnym Pewnie wzory i układy francuskich kuchni są...

Tradycyjna prowansalska kuchnia

Tradycyjna prowansalska kuchnia Nie wszystkie angielskie kuchnie muszą być białe czy o jasnych...

Klasyczna architektura kuchni

Klasyczna architektura kuchni Przestronna tradycyjna francuska kuchnia w ładnym jasnym kolorze,...