Sterylna elegancja nowoczesnej kuchni

Szary kolor stali dobrze oddaje klimat nowoczesnej kuchni. Dobrze uzupełniają go również drewniane dodatki, które dodają przytulnego nastroju. Wysoka szafa wygląda zupełnie jakby była wyjęta wprost z pokoju dziennego. Jest to charakterystyczna cecha dla najmodniejszych pomieszczeń, które z reguły tworzone są na otwartym planie. Nie mamy tutaj żadnych ścian, które oddzielałyby pomieszczenie. Świetnie komponuje się z kompozytowym blatem kuchennym. Wszystko jest jednolite kolorystycznie, dodatkowo posiadając drewniane akcenty. Wyspa posiada drewniany element przy którym możemy usiąść, który pełni funkcję jadalni. Nadaje to kuchni wielu funkcji. Nie tylko możemy w niej gotować, ale także jeść, czy po prostu rozmawiać z odwiedzającymi nas przyjaciółmi.

Wszystko jest ukryte wewnątrz, początkowo wygląda na modny mebel.

Po bliższym przejrzeniu okazuje się nowoczesną kuchnią z wyspą. Jest to rosnący na siłę trend. Meble posiadają proste, geometryczne kształty, a pomieszczenie coraz coraz mniej przypomina te tradycyjne sprzed lat. Wszystko zaprojektowane jest indywidualnie do pomieszczenia, oraz potrzeb właściciela. Dlatego nie ma drugiej kuchni o takim kształcie i wyglądzie.

Wewnątrz znajdziemy zabudowany piekarnik i lodówkę. Na wyspie ulokowany jest zlewozmywak, oraz płyta grzewcza.

 Interesującym akcentem jest okap wysuwany z blatu. Ważnym jest by był bardzo wydajny a zapachy nie wychodziły poza obszar kuchni. Technologia pozwala na skuteczne filtrowanie powietrza, zatem możemy gotować bardzo wiele potraw i nie martwić się o przynoszące się zapachy. Warto również zauważyć, że zlewozmywak został wykonany z materiału użytego na blacie, oraz jest jego częścią. Pod wyspą znajdziemy funkcjonalne, pojemne szuflady. Dzięki nim na niewielkiej przestrzeni przechowamy mnóstwo rzeczy. Podobnie jak dzięki wysokim szafom, które dodatkowo można wyposażyć w różne kosze oraz akcesoria do organizowania wnętrza. 

Podobne projekty:

Eleganckie połączenie we Francuskiej Kuchni 3

Eleganckie połączenie we Francuskiej Kuchni

Eleganckie połączenie we Francuskiej Kuchni Bardzo często klasyczne kuchnie wykonywane są w...
klasyczne_meble_kuchenne_styl_angielski_na_zamowienie_1

Drewniana wyspa oraz ponadczasowa biel w tradycyjnej kuchni

Drewniana wyspa oraz ponadczasowa biel w tradycyjnej kuchni Całość sprawia wrażenie zarówno...

Zachwycająca klasyczna kuchnia z rustykalnymi elementami

Zachwycająca klasyczna kuchnia z rustykalnymi elementami Klasyczna kuchnia angielska zawsze jest...

Przestronna francuska kuchnia z wyspą

Przestronna francuska kuchnia z wyspą Modnym rozwiązaniem jest tworzenie kuchni na otwartym...