Stonowana elegancja w angielskiej kuchni

Proste kształty mebli zapewniają ponadczasowy wygląd. Idealnie komponują się one z kamiennymi blatami i dodatkami nad blatem, w tym stylową zabudową okapu. Dodatkowo zastosowane są listwy ozdobne, które w idealny sposób nadają kuchni niepowtarzalnego wyglądu. Jednostajna kolorystyka idealnie wpasowuje meble do pomieszczenia. Każdy element stanowi wyraźną całość, na tle której wyróżniają się dwa drewniane elementy po obu stronach wyspy. Pod wyspą znajdziemy wiele szuflad z obu stron, co znacząco zwiększa miejsce do przechowywania wszystkich rzeczy niezbędnych do przygotowywania posiłków. Dwa zlewozmywaki znacznie ułatwiają komfort pracy w kuchni, jak i samą komunikację w niej.

Dzięki temu na raz gotować może więcej osób, oraz przy na przykład szybkim opłukiwaniu warzyw nie musimy przechodzić kilku metrów,

tylko wszystko mamy pod ręką na planie. Ogromne okna wzorowo oświetlają całe pomieszczenie w dzień, jednak dodatkowo została tutaj zastosowana zręczna gra świateł. Oświetlenie znajdziemy Oprócz standardowego oświetlenia sufitowego i pod szafkowego, znajdziemy tutaj oświetlenie na górze szafek które wizualnie wydłuża meble nadają im jeszcze więcej szyku. Ta kuchnia angielska podzielona jest na trzy rzędy, maksymalnie wykorzystując dostępne pomieszczenie i łącząc piękny wygląd z pełną użytecznością. Po jednej stronie mamy wielki i wydajny piecyk w stylu retro, nad którym znajduje się piękna zabudowa okapu w środku wykończona kamieniem.

Środkowa część to miejsce na ogromną wyspę kuchenną, która znacznie ułatwi gotowanie, ale także codziennie użytkowanie kuchni.

Środkowa część to miejsce na ogromną wyspę kuchenną, która znacznie ułatwi gotowanie, ale także codziennie użytkowanie kuchni. Specjalnie wyprofilowana zgodnie z wytycznymi angielskiego stylu, ma także miejsce w którym możemy dostawić krzesła i mieć idealnie miejsce na szybki posiłek, lub poranną kawę. Na wyspie tej znajduje się granitowy blat, ze specjalnie wkomponowanym zlewozmywakiem. Kolejny rząd zawiera lodówkę piekarnik, oraz kolejny ceramiczny zlewozmywak pod oknem. Dzięki takiej lokalizacji możemy oglądać ogród zmywając naczynia. Każda z tych części stanowi jedną spójną całość, którą perfekcyjnie upiększa gra światła, stylowa wyspa, oraz wszystkie wykończenia takie jak listwy ozdobne

Podobne projekty:

klasyczne_meble_kuchenne_styl_angielski_na_zamowienie_1

Drewniana wyspa oraz ponadczasowa biel w tradycyjnej kuchni

Drewniana wyspa oraz ponadczasowa biel w tradycyjnej kuchni Całość sprawia wrażenie zarówno...

Ponadczasowa elegancja francuskiego stylu

Ponadczasowa elegancja francuskiego stylu Dobrze widoczna jest monumentalna zabudowa nad piecem z...

Srebrne akcenty nowoczesnej kuchni

Srebrne akcenty nowoczesnej kuchni Nowoczesne kuchnie cechuje minimalistyczny wygląd, który jednak...

Dyskretnie i stylowo

Dyskretnie i stylowo Kuchnia jednocześnie bardzo sterylna, minimalistyczna, a także przestronna....