Stylowo i na czasie

Duża kuchnia w ciemnej kolorystyce składająca się z kilku elementów. Po lewej stronie znajdziemy rząd ogromnych, wysokich szaf. Znajdują się w nim piekarniki, oraz ogromna dwuczęściowa lodówka w pełni zabudowana. Ciekawym elementem jest widoczna kostkarka do lodu. Możliwość zabudowy nawet dużej dwuczęściowej lodówki jest świetnym rozwiązaniem, ponieważ widok dużej stalowej konstrukcji nie pasuje do każdej kuchni. Tutaj udało się to znakomicie. Interesujące są półki, które zostały wykonane dookoła szaf. Jest to nie tylko stylowy element nadający nowoczesnego, ale i przytulnego charakter. Przede wszystkim pozwalają nam one dowolnie zaaranżować przestrzeń. Możemy tam ustawić rzeczy nam bliskie jak ulubiona książka kucharska, ale też dowolne ozdoby, które śmiało możemy wymienić gdy tylko nam się znudzą.

Często w nowoczesnych kuchniach spotykamy liczne półki.

Jednak zabudowie nimi dookoła szaf na długości całej ściany i to aż po sam sufit, jest prawdziwą awangardą. Tutaj wyszło to perfekcyjnie, przez co cała ściana nabrała masywniejszego wyglądu. Dobrze komponuje się to z szafkami na kolejnej ścianie, które również wykonane są do sufitu. Jest to nie tylko ładne rozwiązanie, ale przede wszystkim wygodne. Szafki takie pomieszczą dużo więcej rzeczy. Pod szafkami znajdziemy oświetlenie, które mocno podkreśla nam linę mebli. Poniżej jest zlewozmywak, zamontowany pod blatem z corianu.

Dzięki temu powierzchnia blatu jest gładka na całej długości.

Interesująca jest również bateria, która także została zamontowana na blacie, a nie na zlewozmywaku jak w większości przypadków. To właśnie tak drobne szczegóły i ogromne przywiązanie do detali odróżniają perfekcyjnie zaprojektowane kuchnie od tych słabszej jakości. Nie znajdziemy tu żadnych kompromisów między jakością, wyglądem, a wygodą. Wszystko wygląda niezwykle pięknie, a przy tym jest bardzo trwałe i funkcjonalne. W środkowej części jest ogromna wyspa kuchenna z zamontowanymi trzema płytami grzewczymi. Podobnie rozwiązanie tak piękne, jak i wygodne. Odległości między sprzętami używanymi w kuchni zostały zaprojektowane tak, by męczyć się jak najmniej. Na dole wyspy znajdziemy szuflady z obu stron, dzięki czemu miejsca na wszystkie potrzebne rzeczy jest pod dostatkiem. Ciekawym elementem są trzy lampy nad wyspą, które jak biżuteria dopełniają wygląd pozostałych elementów, a jednocześnie podkreślają stylowy i nowoczesny charakter tej kuchni. Całość utrzymana jest w ciemnych kolorach, najmodniejszych w obecnym czasie.

Podobne projekty:

Modna francuska kuchnia

Modna francuska kuchnia Po jednej stronie mamy tutaj narożną zabudowę rozpoczynającą się od...

Znakomita angielska kuchnia

Znakomita angielska kuchnia   Staranność i perfekcję widać na każdym kroku. Wszystkie...
Naturalne piękno dębu w kuchni 1

Naturalne piękno dębu w kuchni

Naturalne piękno dębu w kuchni Nowoczesne kuchnie słyną z prostych brył i niezwykle modnych w...

Tradycyjna wiktoriańska kuchnia

Tradycyjna wiktoriańska kuchnia Ponadczasowy wygląd można połączyć z praktycznościom. Wystarczy...