Szlachetna angielska kuchnia

Przestronna kuchnia w klasycznej formie. Masywna wyspa stanowi centralny punkt kuchni wokół którego zabudowane są ściany. Nad nim znajduje się stylowy żyrandol pięknie komponujący się z wiktoriańskim stylem kuchni. Naturalny kolor drewna nadaje szlachetny wygląd, który dodatkowo podkreślają wszystkie zdobienia obecne w drewnie takie jak rzeźbione pilastry wspierające blat na wyspie. Na wyspie znajduje się zlewozmywak, co znacząco ułatwia użytkowanie. Dodatkowo po jednej stronie mamy trzy wysokie szafy z czego w jednej zabudowana jest lodówką, w drugiej znajduje się lodówka do win, a w trzeciej specjalny kosz cargo do przechowywania jak największej ilości rzeczy.

Całość obudowana jest zdobioną obudową, na górze której znajdują się listwy wieńczące rzeźbione na kształt kolumn.

 Kolejno po prawej mamy duży przeszklony kredens w którym można wyeksponować ulubione rzeczy. Drugi w kuchni ceramiczny zlewozmywak znajduje się pod oknem, dzięki czemu zmywając możemy obserwować co dzieje się w ogrodzie lub po prostu podziwiać piękne widoki. Dodatkowo mając idealne światło dzienne. Okap został ukryty za specjalną zabudową idealnie komponującą się z pozostałą częścią kuchni. Pod nią jest wielozadaniowy klasyczny piecyk pozwalający sprawnie przygotowywać posiłki i mający piękny styl retro.

Wszystkie dodatki do mebli zostały wykonane z największą starannością, przez co jest to ponadczasowa realizacja w której jakość i trwałość są najważniejsze.

Charakterystyczne dla angielskich kuchni są dodatki z motywami kwiatów, tak samo mamy tutaj. Zasłony na oknach posiadają motywy florystyczne, a jako ozdoba na wyspie i parapecie znajdziemy prawdziwe kwiaty.  Przejawia się to zarówno świetnym zaplanowaniem, jak i dbaniem o każdy szczegół zarówno wyglądu, jak i funkcjonalności. Dlatego właśnie pomieszczenie jest zarówno wizytówką domu, jak i służyć może do rodzinnym spotkaniom, podejmowaniu gości, czy po prostu wspólnemu gotowaniu w pięknym miejscu i atmosferze.

Podobne projekty:

Przestronna klasyczna kuchnia na otwartym planie

Przestronna klasyczna kuchnia na otwartym planie Od dawna kuchnia przestała być zamkniętym...
klasyczne_meble_kuchenne_1

Ponadczasowa forma klasycznej, zdobionej kuchni

Ponadczasowa forma klasycznej, zdobionej kuchni Piękna i ponadczasowa francuska kuchnia wykonane z...

Komfort połączony z elegancją francuskiej kuchni

Komfort połączony z elegancją francuskiej kuchni W przypadku tej klasycznej francuskiej kuchni...
Eleganckie połączenie we Francuskiej Kuchni 3

Eleganckie połączenie we Francuskiej Kuchni

Eleganckie połączenie we Francuskiej Kuchni Bardzo często klasyczne kuchnie wykonywane są w...