Szykowna angielska kuchnia

Kremowa angielska kuchnia o niezwykle szykownym oraz stylowym wyglądzie. Zachwyca przede wszystkim ogromną ilością zdobień a także dbałością o detale. Przejawia się to między innymi przemyślanym, oraz proporcjonalnym wzornictwem. Mamy tutaj duża ilość ozdób, szczególnie przy wyspie kuchennej. Ta posiada cztery filary ze specjalnymi rzeźbionymi kształtami. Wszystko to nadaje masywnego wyglądu charakterystycznego dla klasycznych angielskich kuchni. Pomiędzy nimi są fronty w kształcie ramki, które również dobrze komponują się z ogólnie przyjętym stylem.

Wyspa kuchenna posiada blat z granitu, w który wkomponowany został zlewozmywak.

Na blacie znajdziemy dużo miejsca do pracy. Jest on również bardzo trwały ze względu na użyty materiał. Jeśli będzie odpowiednio konserwowany, możemy bez obaw gotować na nim czy intensywnie go użytkować. Wytrzyma dziesiątki lat bez najmniejszego śladu użytkowania, a do tego jako kamień sam w sobie jest niezwykle piękny. Dobrze pasuje to do drewnianych mebli dookoła. Pod blatem znajdziemy szafki, do których włożyć możemy rzeczy przydatne przy gotowaniu. Pod podłogą doprowadzona została instalacja wodna zasilająca zlewozmywak, dzięki czemu mógł on zostać umieszczony w centralnej części pomieszczenia. Jest to pomysłowe rozwiązanie, które cechuje się nietypową stylistyką. Szczególnie docenią to osoby ceniące wygodę oraz lubiące gotować. Bez problemu będziemy mogli umyć tutaj talerze lub opłukać warzywa przy gotowaniu dużego obiadu.

Dookoła znajdziemy monumentalną zabudowę niczym we francuskiej kuchni.

Pod obiema ścianami przebiega narożny układ mebli. Jest tutaj duża zabudowana lodówka, wokół której znajdziemy rzeźbione zdobienia. Znajdujące się obok okno umiejętnie wkomponowane zostało w zabudowę, a samo w sobie zapewnia ogromną dawkę światła dziennego dla pomieszczenia. Dalej znajdziemy wiszące szafki z przeszkleniami, dzięki czemu widzimy wszystko co jest w środku. W dalszej części znajduje się również zabudowany duży okap. Samo pomieszczenie jest sporych rozmiarów dlatego ważne jest, by wyciąg kuchenny był wydajny. Tak jest w tym przypadku ponieważ same rozmiary okapu zapewniają jego dużą wydajność. Do tego został on atrakcyjnie zabudowany w stylu pozostałej części mebli, dzięki czemu stanowi on prawdziwą ozdobę.

Podobne projekty:

Modna francuska kuchnia

Modna francuska kuchnia Po jednej stronie mamy tutaj narożną zabudowę rozpoczynającą się od...

Znakomita angielska kuchnia

Znakomita angielska kuchnia   Staranność i perfekcję widać na każdym kroku. Wszystkie...
Natura w nowoczesnej kuchni 1

Natura w nowoczesnej kuchni

Natura w nowoczesnej kuchni Nowoczesna kuchnia nie zawsze musi mieć kształt prostej, podłużnej,...

Inspirująca i jasna angielska kuchnia

Inspirująca i jasna angielska kuchnia Bardzo często klasyczne kuchnie wykonywane są w odcieniach...